Vinci napisał(a):

|
Ostatni akapit na temat Wolskiego juz zapowiada scenariusz jak z Ciezniakiem. Bo chyba na wykupienie go Fiory to nie bardzo nas stać. To cieple przyjęcie Wdowca o którym piszą też trochę na wyrost jest. Ale jak tak dalej pójdzie to kto wie..
|
Leśny ewidentnie próbuje wywołać wokół Rafała zamęt. Wątpię, żeby będą sprzedają któregoś z ofensywnych pomocników sprowadzili kolejnego.
Swoją drogą ten człowiek zna się na piłce jak na jedwabnikach - to on pisał w poprzedniej rundzie, że Furman jest lepszy od Maki.