
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#11
|
|
Mylisz się rozarian.
Jak sprawdzi się ten scenariusz, to wchodzimy do ósemki, niezależnie od wyników spotkań Jagi. Ruch -Wisła 2 Legia - Lechia 1 Wisła - Zagłębie 1 Lechia - Ruch 1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza -Korona Kielce x2 lub Podbeskidzie Bielsko-Biała - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1x Inny scenariusz na wejście do pierwszej ósemki to: Ruch -Wisła 2 Legia - Lechia 1 Wisła - Zagłębie 1 Termalika - Korona 2x lub Podbeskidzie - Termalika 1x Jaga - Podbeskidzie 2 lub Piast - Jaga 1 (lub jakakolwiek inna strata 3 pkt w dwóch spotkaniach przez Jagę. - np. 2 remisy) |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|