The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.03.2016, 09:44
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Aby awansować do pierwszej 8-ki, muszą się ułożyć pod nas 4 spotkania - w tym dwa z udziałem Wisły.

Ruch -Wisła 2
Legia - Lechia 1
Wisła - Zagłębie 1
Lechia - Ruch 1

Jest jeszcze Termalika, która musi się potknąć w jednym ze spotkań, Ja wygra oba, to trzeba z kolei liczyć na stratę trzech punktów przez Jagę w jednym z dwóch spotkań.
To nie takie proste. Więcej meczów wchodzi w grę.
Po pierwsze, by wykluczyć z tej rachuby Termalikę, nie mogą wygrać dwa razy.
Następnie, lepiej by Jagiellonia nie wygrała z Podbeskidziem, a najlepiej by wtopili w tym meczu, bo byłoby dla nich "po ptokach". Gdyby jednak wygrali, to zawsze zachodzi wtedy możliwość, że Piast puści im dzielony remis za 3 punkty w grupie mistrzowskiej. To samo może się stać, gdy zremisują z PBB, i wtedy nawet zwycięstwo w Gliwicach mogą dostać za analogiczną wymianę. Piast chyba wie, że nie da rady Legii, więc łatwe 3 pkt w grupie mistrzowskiej, to niezła gratka.
Oczywiście, istnieje spora szansa, że Lechia nie mając już raczej szans na awans po porażce z Legią, ogra Ruch i wejdziemy razem z Jagą. No, ale to tylko takie dywagacje.
Niech nasi wygrają w Chorzowie przede wszystkim, a potem się zobaczy co w trawie boiskowej piszczy.
Mazka i Lipskiego przypilnować i powinno być dobrze
Ostatnio edytowane przez rozarian : 21.03.2016 o godz. 09:50.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:46.