
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Zakończyła się ta kolejka, więc czas na kolejne wyliczanki pod kątem tego jak to wygląda z czysto statystycznego punktu widzenia. Nie zmieniło się to, że marząc o awansie do pierwszej ósemki musimy wygrywać. Wygrana i remis pozostawia nam już tylko jakieś niespełna 4% szans, czyli coś blisko cudu, mniejsza zdobycz punktowa kończy sprawę.
Natomiast przy ewentualnych dwóch zwycięstwach rozkład statystyczny możliwych scenariuszy (a zostało ich w takim wypadku jedynie 729 ) wygląda następująco: 52,7% z nich daje nam awans, w 4,1% potrzebne byłoby wyliczanie w "małej tabelce" bramek, a w 43,2% z nich nie awansujemy. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|