The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.03.2016, 21:21
nie srajmy tęczą i nagle nie traćmy pamięci bo są dobre wyniki.
Wdowczyk zrobił co zrobił, on to wie, My to wiemy i cała Polska to wie. Stan na dzis jest taki ze jest on trenerem Wisły czy ktoś tego chce czy nie. Można pogniewać się że ktoś z góry złamał zasadę której przyznam sie nie sądziłem ze kiedykolwiek złamie. I co teraz mam usiaść i płakać? To My jesteśmy Wisła, to My powinniśmy godnie reprezentować swoje ideały, zasady itp itd. Boss odejdzie przyjdzie nowy i moze wymyslec nowe reguły, pozniej nastepny i tak do usranej smierci. Ale to My bedziemy dalej trwac przy Wiśle i ją wspierać. Dlatego wymagajmy najpierw od siebie.

Gdybyśmy jeszcze byli w czubie, a przeciez tydzien temu bylismy praktycznie na dnie i spadek juz powoli wyciągał do Nas rękę. Zapewne na rynku byli inni trenerzy, nie wiemy co kieruje Naszymi przy wyborze, ale stało sie to stało. Wdowczyk jest trenerem Wisły i płakanie nie sadze ze coś da. Druzyne trzeba wspierać.
powiem tak. Dariuszu W. .... Ci w dupe za przeszlośc. Oby Cie dupa bolała. Cwelu z Legii.
Dariuszu Wdowczyku trenerze Wisły, badz zajebisty i wygrywaj mecz za meczem. A jak sie wypalisz - wypierdalaj.
Na meczu Twego nazwiska skandował nie bede ani ręki Ci nie podam - sory. Kara za przeszłość, ale daj Wiśle wszystko co możesz.

p.s.
nie wiem czy wiecie ale on ma ciekawy warsztat. Juz w Pogoni go chwalili za wprowadzanie wschodnich trendow typu caly dzien pilkarze w klubie. Teraz nasi beda mieli np. 2 treningi dziennie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.