The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2016, 11:28
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
(...) Większość wtedy była umoczona, a akurat Wdowczyk się do tego przyznał. (...)
Nie Wdowczyk się przyznał, tylko Wdowczykowi udowodniono winę.

W tym wszystkim to jego postawa najbardziej mi przeszkadza. Gdzieś tam chyba pojawiło się z jego strony jakieś wymuszone "przepraszam", ale gdy tylko poruszany jest temat jego przeszłości, jego podejście jest następujące:
- nie chce do tego wracać, to dla niego trauma,
- właściwie to on był ofiarą tej sytuacji, że musiał kupować mecze i sędziów,
- miał pecha, że jego złapano,
- nie zamierza za każdym razem za to przepraszać.

Szczytem wszystkiego było, gdy po meczu z prowadzoną przez niego drużyną (Pogoń?) w Krakowie zaczął narzekać na sędziego. Jak mu został przypomniany mecz Wisła II - Korona, i że wtedy jakoś nie protestował jak Korona dostała karnego w 94 minucie, to się obruszył.

Gdyby naprawdę okazał skruchę. Gdyby Wisła mocno zaakcentowała, że zatrudniają fachowca, który swoje zrobił, ale jako jeden z niewielu za to zapłacił i może, paradoksalnie, dzięki tej przeszłości nigdy już wałka nie zrobi. To może bym to jakoś przełknął. Bo zdaję sobie sprawę jaka była skala tego syfu i bardzo wielu trenerów i piłkarzy było w to umoczonych; a wielu z nich poszło na współpracę i uniknęło konsekwencji, nikt oficjalnie nie wie o tym co zrobili. Kto wie, może któryś z nich był dzięki temu że się nie wydało piłkarzem / trenerem Wisły?

Tak czy inaczej, nie akceptuję tej decyzji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:59.