
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#61
|
|
Nie mam słow do tego co odpieprzył Brozek, przeciez tak karnego nawet amatorzy z 4 ligi nie strzelaja, kazdy młody pilkarz wie, ze ładuje sie pod poprzeczke tylko nie 33 letni Brozek. Moglismy wygrac, przełamac sie, dostalismy karnego i nawet takiej sytuacji nie potrafimy wykorzystac. Zaczynam watpic w wine Pawłowskiego, nagle dzisiaj w koncowce potrafili biegac a z Podbeskidziem nie mieli juz sił.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#62
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2013
Offline |
#63
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#64
|
|
Już nie mogę się patrzeć na grę Urygi. Myślę, że to nie przypadek, że gra zaczęła się układać po jego zejściu. Gość może się stara, ale ma za małe umiejętności pewnie nawet na I ligę. Ile jeszcze beznadziejnych meczów musi zagrać Alan, żeby go odstawiono od składu?
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#65
|
|
Bo to bylo zenujaca, poziom naszego opingu jest rownie chujowy jak gra.
Oczy bola od ogladania kopaczy, uszy bola od dopingu. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#66
|
|
Kur...a jak żyć?!?
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#67
|
|
Myślę że Popović powinien grać za niego w pierwszym składzie. W defensywie jest tak samo mierny jak Uryga ale przynajmniej używa głowy i czasami zagra fajną piłkę, no i techniką go przerasta, wiadomo.
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#68
|
Poza tym to Piast był przeraźliwie słaby. On skończy ten sezon na 5-6 miejscu lub niżej. A to co zrobił Brożek.... kto wpadł na pomysł żeby strzelał karnego? Każdy mógł strzelać, tylko nie on. On strzału w tym meczu nie oddał. Najsłabszy na boisku obok Pietrzaka, Sadloka, Urygi i Boguskiego. Poprawnie Brlek, Ondrasek. Dzięki Jović za tę bramkę. Ratuje honor, choć do jakiegokolwiek optymizmu daleka droga.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#69
|
|
Trzeba podnieść głowy i cisnąć na maksa. To nie czas na pier...Mimo wszystko warto dostrzec progres.
1. Nie zdechliśmy w końcówce spotkania kondycyjnie. Boguski, Małecki i Brożek mieli piłki meczowe w samej końcówce. 2. Broniszewski widzi więcej niż Pawłowski i zmiany robi nieco szybciej (a że gorzej niż Pawłowski się nie da, to inna sprawa). 3. Uryga siadł na ławie. Mam nadzieję, że długo się z niej nie podniesie.Ten facet to Czekaj środka pola. 4. Limit baboli Pietrzaka musiał się już wyczerpać. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#70
|
|
....a .Jak można wygrać mecz zaczynając bez trenera i w 9 (Alan i Rafał to PFRON). A Pietrzak nie lepszy - czemu w miejsce tych miernot nie gra od początku Bartosz Popovic i powiedzmy Mały/Banderowiec ? Szkoda Brożka , ja bym wystawił Boguśa do karnego - po takiej serii bez zwycięstwa pewniak nie mógł wypalić ...
|
|
|
|
Member
Od: 03.2012
Offline |
#71
|
|
Jakoś ta gra wyglądała w porównaniu do ostatnich meczy,mieliśmy okazje i strzały no ale nie wyszło.Uryga to jest człowiek który by nie znalazł miejsca w 2 lidze nawet ale u nas musi grać,już wolałbym ....a Cywke który cały mecz przestoi niż to co robi ten gość. Ondraskowi brakuje skuteczności ale też wypracowuje sytuacje.Boguski to jest kolejne dno i nie wiem czemu nie grał już Ukrainiec.Pozytywnie na pewno Wolski który przewyższa ten zespół o głowę i Brlek trochę strat ale umie wyprowadzić piłkę i myślę że bedzię lepiej tylko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#72
|
|
Niestety ale transfery niczego nie wniosły do gry zespołu, powiedziałbym że w dalszym ciągu brakuje liderów z prawdziwego zdarzenia. Wolski na pewno nie jest rozgrywającym a pod względem sportowym to do Meliksona czy Semira duzo mu brakuje. Niestety nie da się oszukać pewnych rzeczy, w Belgii nie dał rady trudno więc przypuszczać by w tej dyspozycji prowadził grę drużyny. Ogólnie wystarczyły 3-4 spotkania żeby zobaczyć, że w dalszym ciągu musimy szukać skrzydłowych... no i srodkowych obrońców. Sadlok zagrał kryminał.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2006
Offline |
#73
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline |
#74
|
|
Po tylu niesprawiedliwych decyzjach sędziów i ogromnym pechu przez ostatnie dwa lata dostaliśmy jednego biednego karnego w ostatniej minucie (wg mnie niesłusznie podyktowanego). Jak można było tego nie trafić. Ja już to biorę na żarty, bo na serio to się chyba nie da tej całej sytuacji ogarnąć. Komedia jakich mało w kinie. Zatrudnimy Smudę, później może Moskala
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#75
|
|
Cytat:
Trochę obiektywizmu, dziś na krytykę zasłużyli zwłaszcza Sadlok i Uryga, Pietrzak też słabo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#76
|
Mam nadzieję, że w środku grać będą Brlek/Popovic z Wolskim. Ja mam teorię, że Uryga jest mega słaby psychnicznie i przerażony poziomem odpowiedzialności. Albo zwyczajnie głupi. Bo nawet słaby technicznie piłkarz nie podaje do przeciwnika 30 metrów od własnej bramki. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#77
|
|
Martwi to, że Piast nie pokazał dziś zupełnie nic, a ledwo co zremisowaliśmy.
Sadlok dziś sabotaż. Dzięki niemu, każdy bardziej ogarnięty zespół niż Piast by nas zaraz zrobił 0-2, albo 0-3. Boguski i Uryga w dalszym ciągu poziom A klasy. Szykują się dwa w.......e u scyzorów i w polach kukurydzy. A potem panika. Jak dół tabeli nie siądze kondycyjnie to lecimy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.03.2016 o godz. 23:02.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#78
|
|
Uryga najgorszy w drużynie, Ondrasek dużo niedokładności i niezrozumienia z kolegami, ale mam nadzieję, że w jego przypadku lepsza gra przyjdzie z czasem. Choć myślę, że fajnie byłoby zobaczyć w którymś meczu Drzazgę od pierwszej minuty.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#79
|
|
Bo taki Gornik Leczna to dzis gorna polka? Trzeba sie cieszyc z malych rzeczy.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#80
|
|
Dawaj Paweł !! karny to loteria Następnym razem będzie lepiej!! Jesteś legendą!!!
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#81
|
|
Jakby piłka leciała tak jak strzelił krzywejajo w Łęcznej to byłaby bramka . Trzeba się podnieść z tego !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)
Offline |
#82
|
|
Zszedl Uryga - zaczeli grac. Przypadek?
Dobrze ze karny nie wpadl. Nie jestesmy L zeby musial nam ktos darowac punkty. Swoja droga, sedzia mial dzisiaj piekielnie trudne zadanie - ukrasc punkty nam czy Piastowi... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#83
|
|
[QUOTESwoja droga, sedzia mial dzisiaj piekielnie trudne zadanie - ukrasc punkty nam czy Piastowi...[/QUOTE]
miał wolną ręke dlatego tak sie motał pirwsza połowa werdykty wyraźnie pod piasta drugie 45 minut dla Wisły.Co by nie zrobił legijna centrala będzie zadowolona w sumie remis dla poległej najlepszy.
Ostatnio edytowane przez krzywy : 04.03.2016 o godz. 23:14.
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#84
|
|
Brożek zrobił dziś najlepszego pranka w Wiśle od czasów samobójczej główki Jopa.
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#85
|
|
Tyle sie mowi, tyle sie prosi zeby nie wystawiac Urygi a gosc dalej gra. Jesli w kazdym meczu gramy w dziesiatke tak to pozniej wyglada.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#86
|
|
Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć czemu trener jako pierwszego ściągnął Brleka, a zostawił Urygę?
Wiem, że nie. Pytanie retoryczne. ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#87
|
|
Jakim ignorantem trenerskim trzeba być, żeby wystawiać Urygę, bezwzględnie najsłabszego zawodnika w historii Wisły Cupiała, no może Branco był porównywalny ale on nie powąchał długo murawy.
Jakim ignorantem trenerskim trzeba być, żeby wystawiać Brożka, ociężałego, otłuszczonego, ospałego nie wykazującego większej chęci do gry i nonszalanckiego w każdym zagraniu. Jakim ignorantem trenerskim trzeba być, żeby wystawiać Boguskiego. Tu nawet opis nie jest potrzebny, Wychodzimy w ośmiu na dwunastu, bo Uryga spokojnie wzmacniał Piasta. Kim był człowiek, który wstawał z ławki i dyktował Broniszewskiemu co ma robić, gdy ten stał tyłem do boiska ze spuszczoną głową ? Co takiego jest w Wiśle, że wystawia dwóch zawodników, którzy nie strzelają nic od dawna a na ławce trzymają uparcie nie dając żadnej szansy zawodnika, który co prawda w niższej klasie ale jednak ładował bramkę za bramką. Rozumiałbym, że para Brożek.Czech ładuje bramkę za bramką. Ale oni pieprzą sytuacje za sytuacją. Jakie łapówki muszą brać w klubie od menadżerów, że sprowadzają zawodników typu Crivalero itp. ? Chaos, chaos, chaos to było dzisiaj na boisku. Brożek swoją nonszalancją zwolnił już kilku trenerów w klubie. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale dziś bardzo przybliżył I ligę na R22. |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2007
Offline |
#88
|
|
Witam,
Rzadko zabieram tutaj głos. Moim skromnym zdaniem: - chaos w rozegraniu = brak zgrania, Brlek chętny ale nie ma zaufania no i jeśli nie ma zgrania to i tak łatwo o stratę niż wyjście tak jak w II połowie środkiem kiedy poszedł odważnie - Uryga na ławe, za niego Popo bo chociaż lepiej wyprowadza, a Uryga jak coś już przejmie to straci durnym podaniem do przodu - Brożek i karny - psychika naszych piłkarzy jest tak słaba obecnie. Po strzelonej bramce nawet był pressing, doskakiwanie przez chwile do przeciwnika - Mały po swojemu chaotycznie ale walczy, stara się, napędza do walki postawą - Boguski - wiele razy go broniłem ale to co dziś robił przy strzałach...brak słów, ławka - Wolski na środek wg mnie, te 60 min aktywności niech będzie wykorzystane do maksa na środku a potem niech tam człapie albo zmiana - Sadlok/ Pietrzak jak bracia, uwielbiają wyprowadzać i grać do przodu, a robią to bardzo średnio delikatnie mówiąc, ma piłę to już do środka do pomocnika i niech ten rozgrywa a oni z lewej obrony się podłączyć co najwyżej. Wiadomo że czasem jak Arek trzeba z tym wyjść i wyprowadzić ale nie na pałe i dryblingiem bez asekuracji (Uryga ratuje). - Skrzydła mamy na 45min tak myślę. Bałaszow, Patryk więcej nie zagrają więc trzeba zmieniać, Donald jednak swoją zwariowaną postawą jest potrzebny. - Ondrasek mnie nie przekonuje. Gość niezgrany to jasne ale nie widzę wykończenia ani podania. Karnego w 93 wg mnie nie było, ale na Ondrasku owszem. Tak samo jak wolny na Brożku w pierwszej połowie. Moim zdaniem faul przed linią pola karnego był. Co Wy na to? To tyle ode mnie. I szczerze wierzę a nawet jestem przekonany że z meczu na mecz będzie mały progres bo dziś gra była tak jak mówił Motyka "najlepsza w tej rundzie". Wygrać w Kielcach. ps. Piast miał dziś groźne strzały oprócz bramki (akcja życia, nie ukrywajmy że tak trudne podanie i przede wszystkim strzał nie zdarzają się tak często na naszych boiskach). |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#89
|
![]() Tłoczno w tym polu karnym ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#90
|
|
Brożek swoją nonszalancją zwolnił już kilku trenerów w klubie.
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale dziś bardzo przybliżył I ligę na R22. weź sie ....... ![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|