The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 28.02.2016, 10:49
Załamka ...

Przychodzi Wolski, wchodzi po 2 treningach i długim niegraniu i jest do 60 minuty najlepszy na boisku. Przygotowania, a wszystko na łapu capu. Pietrzak, co za durne zachowanie z tą ręką ... Mnie się w miarę podobał Uryga, trochę zdrowia wczoraj zostawił.

Wynik, brak jakikolwiek punktów tragedia ... Skład mamy mocny, ale tak jak ryba psuje się od głowy (T.P)

Szczęścia w następnym meczu życzmy sobie ...
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 28.02.2016, 11:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nic dodać, nic ująć.

Nie takie drużyny i nie z takimi piłkarzami spadały z ekstraklasy (bogata Zawisza, bogate Zagłębie, wcale nie biedna cracovia).

Do końca zostały nam spotkania:
Korona (w)
Piast (d)
Termalika (w)
Jagiellonia(d)
Ruch (w)
Zagłębie (d)

Czyli poza Piastem i Ruchem przedsmak grupy spadkowej.

Tutaj nawet nie można mieć złudzeń. Przegrywamy 7 na 8 ostatnich spotkań, a musimy wygrać 5 na 6. Grupy mistrzowskiej w tym sezonie nie ma i nie będzie. Czeka nas walka na noże o utrzymanie i najgorsze jest to, że bez kapitana. Mamy personalnie najlepszy skład od 4 lat, a to co zrobił z nim Pawłowski to jakaś kpina. Boga się nie boi?
Widać złapał go za nogi...
Odpowiedz cytując
Important
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 28.02.2016, 11:40
Z Tadeuszem do 1 ligi.... Zero taktyki, mecz z łęczną dzida do przodu, mecz z PPB dzida na Wolskiego, zero przygotowania fizycznego, zero reakcji na poczynania boiskowe... Miał cały okres przygotowawczy dostał nomen omen grajków w miarę dobrych i uwstecznił tą drużynę ;/ MASAAAKRAAA
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 28.02.2016, 11:56
Chcialbym zwrocic uwage na Maleckiego. Kiedys kopalem w pilke. Moj debiut w juniorach przypadl na mecz z liderem bez zadnego treningu. Wszedlem na boisko nie wiedzialem jak sie ustawic jak grac jak zachowywac sie w boiskowych sytuacjach. Tak wczoraj zagral Patryk Malecki gosc ktory juz w tej ekstraklasie troche pogral. Mialem nadzieje ze cos z niego bedzie ale po wczorajszym widze ze kolejny darmozjad sie szykuje. Balashov? Ma szybkosc walczy ale za malo uzywa glowy. Pietrzak nie liczac tego zagrania reka dobry mecz. Za latwo potracilismy bramki. Mam nadzieje ze sie utrzymamy!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 28.02.2016, 12:52
fialo napisał(a):Wyświetl post
Pietrzak to jest prze chvj slaby. Skad oni go wytrzasneli? Koles drugi mecz z rzedu nam s.......il. Niech wypierdala. Niech wszyscy wypierdalaja. Szkoda klawiatury.
Byłbym ostrożny z najeżdżaniem akurat nie niego. Przyszedł z niższej klasy rozgrywkowej, skład obrony w każdym meczu inny, atmosfera w drużynie katastrofalna, gorsza od niej jest tylko indolencja taktyczna trenera i fatalne przygotowanie kondycyjne. Gość ma prawo popełniać błędy, bo ma prawo czuć się zagubiony w tym burdelu.

Mam znajomka, kibica GKSu, z dużą wiedzą o piłce, który twierdzi, że będziemy z niego mieć dużo pociechy. Cierpliwości.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
pomperek
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Podhale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 28.02.2016, 13:55
Czy przypadkiem nie odnosicie wrażenia, że jest to efekt szerszej polityki? Nie potrzeba było dużo. Tylko wygrać dwa ostatnie mecze u siebie. Bez problemu znajdujemy się w pierwszej ósemce, mało tego, mając w perspektywie następne mecze byłby zapas na ewentualne wpadki. Kolejna sprawa. Sędziowie. Ja pomijam niezauważenie spalonych w 17_ tej i 22 minucie, co do których jestem święcie przekonany, że były, bo siedzę na H-22. Arbitrzy trafiający na mecze Wisły mają dziwną krótkowzroczność. To dotyczy całej tej rundy. Może faktycznie trzeba zlecieć piętro niżej, żeby potem jak Feniks odrodzić się z popiołów? Bo mnie to już pomału zaczyna to wk...rwiać. Przychodząc na mecze przynosimy im pieniądze w zębach. A oni maja nas w d... Wszyscy. Zarząd, a teraz nawet ci co na murawie.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 28.02.2016, 14:06
Każdemu z niższej/innej ligi powinno dać się pół roku spokoju na aklimatyzację. Dopiero potem można powiedzieć, że taki Popović (wczoraj słaby mecz) czy inny Crivellaro są beznadziejni. Niestety, Rafael hejtowany przez całą rundę jesienną (poniekąd słusznie, ale to było pierwsze pół roku) zaczął grać dobrze w springach więc nie dostaje teraz szansy w meczach, gdzie ogrywamy niesprawdzone albo zwyczajnie beznadziejne schematy...
Odpowiedz cytując
pomperek
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Podhale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 28.02.2016, 14:27
PiVoSH92, masz kawałek racji. Uważam, że pozbycie się Moskala w mojej opinii było błędem. Przegrany u nas mecz z Cracovią przelał czarę goryczy i Cupiał się go pozbył. Uważam jednak, że Kazik jaki był, taki był ale szybciej reagował na sytuację na boisku. Zauważcie. W poniedziałek czekaliśmy na reakcję trenera dopiero po sfaulowaniu Donalda, kiedy zmiana została wymuszona sytuacją. Być może austriacka szkoła trenerska przewiduje dokonywanie zmian w momencie, kiedy zawodnik padnie na pysk na murawę. Mając świadomość niedociągnięć kondycyjnych o których wiedzą nawet rywale, co dało się nawet zauważyć w taktyce rywali wczoraj, powinno się jednak reagować zdecydowanie szybciej.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 28.02.2016, 15:17
Trzeba dobrac z Tadkiem sezon do konca nie ma wyjscia, przyhdzie Brlek, Maczynski wiec sie utrzymamy. A juz szukac profesjonalne go trenera na nowy sezon.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 28.02.2016, 15:27
Z tym utrzymaniem to żebyśmy się nie przejechali. Bo wszyscy z którymi przyjdzie nam się tłuc, grają lepszą piłkę od nas.
Mąka miał po 5 tygodniach dopiero wrócić do lekkich treningów i truchtania, a gdzie jakieś granie.
Jak ta cała spadkowa ekipa kondycyjnie nie siądzie, to będzie nam bardzo ciężko. Każdy już widzi, że po 60 minutach kończy nam się paliwo i spokojnie tak się na nas ustawi.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 28.02.2016, 15:53
Optymistyczne w tej żenadzie jest to że skoro teraz fizycznie wyglądamy słabo, to siły wrócą na grę w grupie spadkowej. O pierwszej 8 możemy zapomnieć. A te zespoły (część) które dobrze zaczęły mogą złapać zadyszke na decydujące mecze w grupie spadkowej. I dlatego liczę na utrzymanie. Tak się pocieszam
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 28.02.2016, 19:42
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Każdemu z niższej/innej ligi powinno dać się pół roku spokoju na aklimatyzację. Dopiero potem można powiedzieć, że taki Popović (wczoraj słaby mecz) czy inny Crivellaro są beznadziejni. Niestety, Rafael hejtowany przez całą rundę jesienną (poniekąd słusznie, ale to było pierwsze pół roku) zaczął grać dobrze w springach więc nie dostaje teraz szansy w meczach, gdzie ogrywamy niesprawdzone albo zwyczajnie beznadziejne schematy...
Dla mnie Popovic o dziwo wczoraj pozytywnie czyli średnio na tle ogólnej miernoty
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 28.02.2016, 19:59
Kolejny mecz loteria - możemy wygrać, zremisować lub przegrać każdą liczbą bramek. Mnie nie zdziwi już totalnie nic...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 28.02.2016, 20:05
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Popovic o dziwo wczoraj pozytywnie czyli średnio na tle ogólnej miernoty
tez mi sie wydawało ze miał niezłe z 6 minut
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 28.02.2016, 20:11
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny mecz loteria - możemy wygrać, zremisować lub przegrać każdą liczbą bramek. Mnie nie zdziwi już totalnie nic...
"wygrać"... ? Dobre.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 28.02.2016, 20:39
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Popovic o dziwo wczoraj pozytywnie czyli średnio na tle ogólnej miernoty
Poprzeczka bardzo nisko zawieszona, podania miał niezłe ale i sporo głupich strat, więc jak dla mnie jednak na minus. Nie taki jak Uryga czy Małecki (głównie Małecki) ale jednak nie bardzo byłoby za co go chwalić.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 28.02.2016, 22:54
to co pokazał ten pajac małecki wczoraj to normalnie ludzkie pojęcie przechodzi! boguski,uryga,małecki to są goście którzy nie powinni nawet minuty zagrać już ! Brożek sie obraził? ale na kogo? na tadzia za 15 minut "gry"(machania łapami) czy na kibiców którzy troszeczke dali do zrozumienia że hańbią Wisłe. Tak troszeczke. Nie wiem co ma gniazdowy w głowie ale powinien tam zapodać "chodźcie bliżej" i w momencie gdyby podchodzili sypnąć gromkie "wypie*dalać" a potem "jak z koroną nie wygracie to po meczu...."

Osobiście twierdze że we wtorek zobaczymy coś paranormalnego mianowicie : Uryga w I składzie a chorwat ława
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:19.