
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#61
|
|
Bartosz ma kontuzje?
Moze wmówmy Alanowi, że gramy z zespolem pieśni i tańca łabądki, kadra u13 i nie bedie psychicznie spalony na starcie na dzien caly? Tylko szkoda, ze ta scena sie nie zgadza: ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#62
|
|
Na przedmeczowej konferencji trener Pawłowski zdradził kilka szczegółów:
- Donald Guerrier nie zagra w jutrzejszy spotkaniu. Haitańczyk nadal przebywa w szpitalu. - Rafał Wolski zagra jutro od pierwszej minuty. (Choć oficjalnie nie ma potwierdzenia zgłoszenia zawodnika do rozgrywek Ekstraklasy) - Na środku obrony duet Sadlok- Uryga. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#63
|
![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Member
Od: 01.2010
Offline |
#64
|
|
regan to napisz teraz skład bez Alana... może jest szansa!
![]()
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#65
|
|
Dalej gramy bez trenera... Strata punktów z takim rywalem, to oczywista dymisja i nie wyobrażam sobie innego scenariusza(w takim przypadku). Patrząc na formę i wypracowaną "taktykę", to punkcik będzie sukcesem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#66
|
|
To Wisla nie ma obroncow tylko cienkiego Uryge na stanie?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#67
|
|
Żemło kontuzja, Kujawa chyba tez
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#68
|
|
OK. Jak Uryga znowu zaśpi o stracimy przez niego bramkę i punkty to stawiasz kratę whisky dla forumowiczów za stracone nerwy....
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#69
|
|
|
Guest
|
#70
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#71
|
![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#72
|
|
Ja na miejscu Urygi kopałbym pilke w hektary. Niech sie tylko nie wazy podawac do Miskiewicza
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#73
|
|
Nie róbcie już paniki... wyjdzie i zagra, będzie troche nerwowo, ale my w tym meczu mamy grać ultraofensywnie więc nawet jak stracimy 2, to 4 mamy strzelić!
![]() po drugie gramy z Podbeskidziem... nie z Legią ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#74
|
|
Czy jutro Wolski i Brlek beda mogli zagrać?
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#75
|
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#76
|
|
Kolego regan skoro podpowiadasz trenerowi takie ustawienie w środku (tak stwierdziłeś z sarkazmem jak podejrzewam, to ja również z sarkazmem przeniosłem na Ciebie odpowiedzialność za takie zestawienie).
Co do lepszych rozwiązań - nie wiem może zdecydowałbym się na ustawienie z 3 obrońców Pietrzak-Sadlok-Jović(Bartosz) a może spróbowałbym w środku postawić obok Sadloka właśnie Bartosza przy ustawieniu z 2 stoperami. Pamiętam jak ze 2 lata z odkładem, na środku obrony zagrał Burliga i wypadł całkiem przyzwoicie. Natomiast odnośnie ALana Urygi biorąc pod uwagę jego ostatnie wyczyny i żale kibiców (raczej zasłużone - ale mogę być nieobiektywny) to właściwie mamy piłkarską i mentalną minę na środku obrony. Sorry Alan nawet w takiej sytuacji powinien odpocząć od gry nawet w tej sytuacji w jakiej jesteśmy przed meczem z BB ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#77
|
|
Dobra staram się wczuć w tok myślenia wesołego Tadka w sprawie ustalenia składu.
Bramkarz. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. To Miśkiewicz. Obrona. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Jović - jakiś junior co nie jest kontuzjowany lub Pietrzak - Sadlok - Pietrzak lub Cywka. Pomoc. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Małecki/Cywka - Popović - miłośnik legijnych opraw - Bałaszov Atak. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Czech, Drzazga. Brożek ława, bo jak sobie siądzie to w następnym meczu zwykle strzela. Taki chytry plan. Ława. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Cała reszta lasu. Sektor rodzinny. Nasze złoto. A lekarz mi mówił więcej bilobilu. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#78
|
|
Ludzie K.urwa jutro gramy z Podbeskidziem Bielsk Biala a nie Juventusem Turyn.
Przyjdzie na mecz,zabierzcie znajomych , dopingujcie i wykrzyczcie sie za caly tydzien ,a moze chlopaki jutro cos lepiej zagraja i dadza nam troche banana na twarz na nowy tydzien ,bo wreszcie mamy ludzi do środka pola.![]() Do zobaczenia na stadionie(C2 ) ![]()
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.02.2016 o godz. 00:24.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Guest
|
#79
|
|
Musimy wygrać, tym bardziej że porażce żydów z kretami nasza sytuacja w kontekście awansu do ósemki pogorszyła się.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#80
|
|
Znów nie rozumiem tej "przebiegłości" Pawłowskiego w ujawnianiu składu na dzień przed meczem. Z Łęczną wszyscy wiedzieli że zagramy Ondraskiem i Brożkiem, teraz już znają naszą obronę. Po co chlapać? W niczym nie pomoże, a jedynie może zaszkodzić
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2015
Offline |
#81
|
|
w awans do 8 nie liczcie nasz cel to powino zrobić sobie jak najwieksza przewage przed 3 runda nad miejscam powodujacymi spadek
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#82
|
|
Nie czaje tego płakania, że nie dostaniemy się do górnej ósemki.
Ludzie, brakuje nam 4 PKT, A NIE 10 !!! ![]()
|
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#83
|
|
Chciałbym Ci przypomnieć że w tym sezonie wygraliśmy 5 z 23 spotkań. Czyli na 23 spotkania nie wygraliśmy 18 (78%).
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#84
|
|
I co w związku z tym?
Są nowi piłkarze, pod wodzą nowego trenera (ujowego bo ujowego) ale w końcu wygrane przyjdą, jak nie z Pawłowskim to z innym trenerem bo nie spodziewam się, że on długo zabawi u nas w razie kolejnej straty punktów. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2015
Offline |
#85
|
|
Chyba wszyscy zapominają w jakiej porąbanej lidze gramy... Do 8 miejsca tracimy w tej chwili 4 punkty, a do 7 i 6 - 7 oczek. Wystarczą trzy zwycięstwa i bardzo prawdopodobne, że będziemy w pierwszej ósemce i zaczną się krzyki "CHCEMY PUCHARY!" zapominając zupełnie o obecnej sytuacji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#86
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#87
|
|
Jest duża szansa że w tym meczu Podbeskidzie zagra piach po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Lechem. Wątpie by taka drużyna jak Podbeskidzie zagra dwa mecze z rzędu na dobrym poziomie, bardziej spodziewam się naszej lepszej gry szczególnie po gównianym meczu z Łęczną.
Alan jesteś zwycięzcą (powtarzaj to sobie 1000x przed meczem) Będą 3 punkty i Pawłowski się rozbierze na konferencji po meczu. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#88
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#89
|
|
Zobaczcie jak Lechia sobie dzis pyka Piasta. Tak powinniśmy grać!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#90
|
|
Będziemy tak samo pykać w przyszłym sezonie w 1 lidze. Pytanie czy tak samo jak Lechia Piasta, czy jak BBTS pyka nas...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|