
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 11.2012
Offline |
#1
|
|
Przeglądając komentarze i fora, znajduje bardzo skrajne opinie na temat Alana Urygi. Jedni po każdym meczu mówią, że całkiem całkiem, kolejni, że gorszy od Boguskiego. Przyznam się szczerze, że dziwie się każdemu, kto go broni.
Praktycznie co mecz liczę mu odbiory (w których podobno jest dobry) i zawsze wychodzi coś około jednego. Ostatnio Ondrasek (napastnik!) miał więcej. Mam wrażenie, że on specjalnie unika gry, a potem mówi (lub mówią za niego), że wykonuje czarną pracę, której nie widać. Gucio prawda, jak czarną robotę wykonywał Wilk lub Sobol, to każdy to widział. Można na upartego założyć, że ma mało strat. Faktycznie ma mało, ale jedyny czas, kiedy jest pod grą, to gdy wchodzi pomiędzy Guzmicsa i Głowackiego i grają sobie we trójkę podania na trzy metry. To wchodzenie między nich jest skrajnie bez sensu przecież, bo Głowacki może od razu zagrać do Guzmicsa, nie musi tego robić poprzez Urygę, który staje w linii pomiędzy środkowymi obrońcami. Ponadto, co każdy wie, gość nie ma dryblingu, strzału, rozegrania, przerzutu, nie jest zwrotny ani szybki. Ja obalam dodatkowo tezę, że jest waleczny i dobry w odbiorze. Nie jest. Według mnie nie ma żadnych atutów. Tego nie wiem, ale sądzę, że jest duża szansa, że notuje najmniej przechwytów ze wszystkich defensywnych pomocników w Ekstraklasie. Zapraszam do dyskusji, chętnie zapoznam się z ARGUMENTAMI osób, które są zwolennikami gry Urygi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#2
|
|
Mozna zrobic z tego temat zbiorczy? Dolozyc Cywke, Popovicia, Krzywejajo i Boguskiego i zmienic nazwe na "loza szydercow, czyli kwintet żenua"?
![]() ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#3
|
|
Dajcie spokój z takimi tematami.
Oni grają tak jak im narysują . Ktos ich zawsze wystawia, wiec nam sie moze wydawać, że to kaleczenie a to pewnie takie taktyczne założenie ALAN! ALAN! ....a! Gdzie idziesz?! Trzymaj linie...do Głowy!!! ....a do Głowy!!! Dobrze! - Głowa! Dzida! Krosówa! -Zdenek! Idziesz! ....a, idziesz! Bogusiowi! Dobrze! - Boguś bomba! ....a nie przyjmuj! Urwij! Ja .......e....ile razy mamy to cwiczyć? Ty Bogus grzej w światło a nie przyjmuj piły! Odskakuje i bedzie odskakiwać, nic nie poradzisz! Jeszcze raz panowie!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.02.2016 o godz. 13:35.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#4
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#5
|
|
Jest temat nasi piłkarze
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|