The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.02.2016, 14:32
Panowie, a co o tym sądzić?
1) uzbrojony migrant (z całym arsenałem) o ośrodku dla uchodźców:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpi...uchodzcow-foto

2) Muzułmanie terroryzują studentów w Dortmundzie:
http://wpolityce.pl/swiat/280950-muz...owaly-z-perfum

3) Nachodźcy atakują ludzi w monachijskim metrze:
https://www.youtube.com/watch?v=T8tWr53W2gA

4) Przygarnęła imigranta. "W podzięce" zgwałcił ją i zamordował:
http://niezalezna.pl/75991-przygarnela-imigranta-ten-ja-zgwalcil-nastepnie-zamordowal

5) W Słubicach też zaczepiają ludzi. Czego tu szukają?
http://fakty.interia.pl/prasa/news-d...sz,nId,2138896

6) Tzw. "uchodźcy" uzyskując niemieckie obywatelstwo mogą być poważnym zagrożeniem dla polskiej ziemi:
http://wpolityce.pl/polityka/280820-...polskiej-ziemi

7) Kierowcy autobusów też czują się zagrożeni. Oddzielna kabina dla nich?
https://www.youtube.com/watch?v=l4lzdPnXjyI

8) Pudzianowski broni swojej firmy transport. przed uzbrojonymi "uchodźcami":
http://sport.se.pl/sporty-walki/mma/...ci_773942.html

9) Fiński sposób na obronę kobiet przed "uchodźcami":
https://www.youtube.com/watch?v=HAE4Y7tdVks

Jak dla mnie, dalsze pytania są zbędne. Jeszcze trochę, a - żeby przeżyć - nie można będzie wychodzić na ulice bez broni. W niektórych chorych krajach nawet gaz pieprzowy jest zakazany. I co teraz? Zgodzić się na pobicie/ gwałt/ okradzenie - czy też skorzystać z czarnego rynku i uzbroić się, ale ze świadomością, że jest to nielegalne? Para wodna pod zbyt wysokim ciśnieniem rozsadzi nawet mocne naczynie. Czy Europa doszła już do krytycznego poziomu ciśnienia wśród obywateli
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:42.