The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72451
Stary 19.01.2016, 09:35
ferrekin napisał(a):Wyświetl post
dziwie się że po zerwaniu ACL gość leczy się prawie rok,
na pełnym gazie powinien się już przygotowywać rundy

Bałaszow na filmikach wygląda na ciekawego zawodnika,
zobaczymy ile z niego zostało, bo nie grał z tego co widzę 7miesięcy
A jak,przygotowuje sie ,we Franticu....Nawet ostatnio szklanki na główke przyjmował
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72452
Stary 19.01.2016, 09:37
Mam tylko nadzieję, że przyjście Pietrzaka już teraz nie oznacza pożegnania Sadloka. Jest jaki jest - zwykły najemnik, który odejdzie tam gdzie mu lepiej zapłacą - ale mimo wszystko to obecnie nasz podstawowy lewy obrońca, a także trzeci stoper. Ze sportowego punktu widzenia ciężko więc go będzie zastąpić. Głowa albo Guzmics wypadną, co na pozycji stopera zdarza się chyba najczęściej i zostajemy z Żemło i Kujawą.

Pawłowski w jakimś wywiadzie mówił, że chce grać 4-4-2, co w naszej obecnej sytuacji kadrowej jest chyba najlepszą opcją. Jest tylko jedno "ale". To "ale" to Alan. Alan Uryga to niestety nie jest piłkarz na Ekstraklasę. Transfer środkowego pomocnika z inklinacjami do gry defensywnej to powinien być teraz priorytet.

Jeśli nikogo się nie pozbędziemy, a do tego kupimy środkowego pomocnika i prawego skrzydłowego na przyzwoitym poziomie, to nie powinniśmy mieć problemów z awansem do pierwszej ósemki.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72453
Stary 19.01.2016, 09:42
a ja nadal sie upieram, ze Uryga lepiej by sie sprawdzal na srodku obrony.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72454
Stary 19.01.2016, 09:46
WTF? Niby jak
Zwrotność tira z naczepą na rondzie. On się porusza jak piłkarz z pierwszych Fifek. Prawo lewo przod tył. Wślizg.
Coś a`la Mate Kowalski tyle że wg. mnie na stoperze jeszcze słabszy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72455
Stary 19.01.2016, 09:50
A ja nadal się upieram, że Uryga lepiej by się sprawdził na ławce bądź w klubie I-ligowym.

Jest powolny, ma szczątkowe pojęcie o konstruowaniu akcji ofensywnych (bo jak inaczej można nazwać grę do tyłu w 90% przypadków). W dużych klubach DP to pierwszy rozgrywający, Alan musiałby naprawdę sporo zmienić w swojej grze żeby móc nazywać się rozgrywającym z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72456
Stary 19.01.2016, 09:50
Przyjście Pietrzaka zwiększa pole manewru w obronie, jeśli oczywiście pozostanie Sadlok... odejście Sadloka pozostawi olbrzymią wyrwe bo wszyscy wiedzą, że może on też grać na środku... gdyby przyszedł jakiś solidny śo i został Sadlok to mielibyśmy super obronę.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72457
Stary 19.01.2016, 10:16
Skąd info ze Sadlok odchodzi?
skąd info ze Pietrzak bedzie grał na obronie ?

z tego co mówią głosy o nim, to lepszy z przodu niż z tyłu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72458
Stary 19.01.2016, 11:21
To co 3:5:2 Głowa Guzimic Sadlok , Jovic/Burliga Boguski Uryga Maczynski Guerrier/Pietrzak Brozęk i Cobra ?

Jak tak sie patrzy to co mamy to bez zakontraktowania rezerwowego SO i porzadnych DP i OP dalej bedzie bida.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72459
Stary 19.01.2016, 11:28
Na razie to można jakieś chińskie ustawienia układać z tym naszym składem, ale ja liczę, że jeszcze ktoś do klubu przyjdzie. Bo te wzmocnienia, co do tej pory zostały zrobione, są dobre, ale nie wystarczające. Nie chodzi tylko o napastnika, trzeba też mieć solidne tyły, żeby to miało jakiś sens.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72460
Stary 19.01.2016, 12:21
Jak dla mnie - mogą grać 1-8-1-1, byleby to było skuteczne i w miarę ładne dla oka.
Cieszy to, że pojawiają się piłkarze, którzy może nie gwarantują, ale rokują poprawę gry w rundzie wiosennej ( choćby przez zwiększenie konkurencji )
Jak zwykle - czekam na więcej
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72461
Stary 19.01.2016, 12:36
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie - mogą grać 1-8-1-1, byleby to było skuteczne i w miarę ładne dla oka.
Cieszy to, że pojawiają się piłkarze, którzy może nie gwarantują, ale rokują poprawę gry w rundzie wiosennej ( choćby przez zwiększenie konkurencji )
Jak zwykle - czekam na więcej
nie można grać ósemką obrońców i grać "ładnie dla oka"
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72462
Stary 19.01.2016, 13:16
PlayLikeAPro napisał(a):Wyświetl post
To co 3:5:2 Głowa Guzimic Sadlok , Jovic/Burliga Boguski Uryga Maczynski Guerrier/Pietrzak Brozęk i Cobra ?

Jak tak sie patrzy to co mamy to bez zakontraktowania rezerwowego SO i porzadnych DP i OP dalej bedzie bida.
najpierw trzeba umieć grać tym systemem,
to nie takie hop siup powiedzieć piłkarzom że dziś gramy tak i tak,
role na boisku wtedy są całkiem inne, a w tym systemie kluczowe są pozycje wahadłowych i środka pomocy
po za tym w obronie wykorzystalibyśmy naszych wszystkich obrońców, wypada jeden albo dwa i trzeba grać juniorami

będziemy grać jak reprezentacja 4-4-2
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72463
Stary 19.01.2016, 13:19
Farekin - też bym tak chciał, ale wątpie.
Tak, wiem ze Pawłowski o tym mówił, ale znam życie. A w życiu Ted grał ustawieniem 4-2-3-1 najcześciej.

Cierzniak-Jovic, G-G, Burliga(Sadlok) - Mączynski,Popovic - Guerier, Brozek, Małecki - Ondrasek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72464
Stary 19.01.2016, 15:00
Odpowiedz cytując
mari339
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72465
Stary 19.01.2016, 15:04
Jednego mniej. Jeszcze Sadlok i Buchalik!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72466
Stary 19.01.2016, 15:04
wow ... 5 znakow
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72467
Stary 19.01.2016, 15:07
Ale jaja no ale teraz to oprócz wzmocnienia na tą poyzcję musimy jeszcze ściagnąć kogoś na rezerwę, w naszej sytuacji kadrowej każde odejście jest bolesne, nawet takiego ogórka jak Jankes.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72468
Stary 19.01.2016, 15:15
Piast oficjalnie odpada z walki o mistrzostwo. Jestem ciekaw logiki - gość gra dno w Wiśle, a zakupuje go lider e-klasy..
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72469
Stary 19.01.2016, 15:17
Ja bede go pamietal z tego ze z Gornikiem nie strzelil z 3 m do pustaka. Ale... W tym sezonie mial 4 bramki i 4 asysty wiec dno to nie jest.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72470
Stary 19.01.2016, 15:18
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ale... W tym sezonie mial 4 bramki i 4 asysty wiec dno to nie jest.
Zwracam honor. Choć z drugiej strony, gdyby potrafił kopać, miałby tych bramek dwa razy więcej
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72471
Stary 19.01.2016, 15:22
Dramat się robi. Nie chodzi nawet o jakość, ale niedługo nie będzie kim grać... Sprowadzamy ogórka i piłkarza beznadziejnego(Małecki) w zamian za piłkarza słabego(Jankowski, który od czasu do czasu coś jednak strzeli i czasami celnie poda).
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72472
Stary 19.01.2016, 15:23
bódyń napisał(a):Wyświetl post
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72473
Stary 19.01.2016, 15:23
To o tym pisał ZWE?
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72474
Stary 19.01.2016, 15:24
Podstawowe pytanie: ile zaplacic za niego Piast. Kontrakt 1.5 roku wiec troche musialo wpasc
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72475
Stary 19.01.2016, 15:25
pozbycie sie tego parodysty pilkarskiego i zejscie z jego kontraktu to po prostu Genialny Ruch Transferowy , jedynie szkoda ze akurat do Piasta, bo to jedyna druzyna gdzie tli sie malutka iskierka nadziei ze moglaby odebrac Cieplym Warszawskim Laleczkom MP i zaluje ze sie az tak oslabia , mimo wszystko z Naszego Punktu widzenia wypchniecie Jankesa to po prostu majstersztyk ,
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72476
Stary 19.01.2016, 15:25
To już nie Legia ? jeszcze Buchalik i będzie git
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72477
Stary 19.01.2016, 15:25
Opchnąć takie drewno do lidera E-klasy... fantastyczna wiadomość Ten transfer przeprowadził jakiś mistrz.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72478
Stary 19.01.2016, 15:30
Oby tym mistrzem nie okazał się Latal, który widzi w nim coś więcej - liczby go bronią (4+4 to znośny dorobek na na 10, mało asyst, ale 4 bramki w miarę), dużo na kontrakcie pewnie nie zażąda... Mraza też jak szedł do Gliwic wyśmiewali. Na ten moment jednak uważam zamianę Jankes>Ondrasek na ogromny plus dla zarządu i scoutingu.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72479
Stary 19.01.2016, 15:32
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Opchnąć takie drewno do lidera E-klasy... fantastyczna wiadomość Ten transfer przeprowadził jakiś mistrz.
Nie tacy goście zaczęli u Latala grać. Gorzko się zdziwicie jak zacznie strzelać.
Słaby był, nie ma co zaprzeczać. Mamy słabszych. Chociażby krzywejajo czy Cywkę.
Małecki nie daję gwarancji nawet tych 4 asyst i 4 bramek. Także z tą radością to bym poczekał. Chyba, że zakontraktujemy poważnego pomocnika.
Kwestia też jest taka, ile $ wpadło za to .

Cytat:
Oby tym mistrzem nie okazał się Latal, który widzi w nim coś więcej - liczby go bronią (4+4 to znośny dorobek na na 10, mało asyst, ale 4 bramki w miarę), dużo na kontrakcie pewnie nie zażąda... Mraza też jak szedł do Gliwic wyśmiewali. Na ten moment jednak uważam zamianę Jankes>Ondrasek na ogromny plus dla zarządu i scoutingu.
Ondrasek to po prostu zawodnik do składu, nie przyszedł za nikogo. Bo 2-óch napastników w kadrze to my dawno nie mieliśmy.
Bardziej wygląda mi to na zmianę Małecki/Jankowski. - korzyść dla Wisły, żadna.
oprócz ew $$
Ostatnio edytowane przez pomeran : 19.01.2016 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72480
Stary 19.01.2016, 15:32
Liczby bronią też np. Boguskiego, który potrafił upokorzyć Lecha (zresztą kto ich wtedy nie upokarzał) by następnie zagrać w mniejszym lub większym stopniu piach do końca rundy.

Na chwilę obecną do wylotu nadają się: Boguski, Kurzejajo, Buchalik/Miśkiewicz (jeśli przedłużą Cierzniaka), Uryga. Oczywiście w momencie, kiedy przyjdą za nich zawodnicy przynajmniej na tym samym poziomie. Cywce dałbym jeszcze szansę przez jedną rundę.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 19.01.2016 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57.