
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na: | |||
| Platforma Obywatelska |
|
68 | 10,66% |
| Prawo i Sprawiedliwość |
|
159 | 24,92% |
| Twój Ruch |
|
9 | 1,41% |
| Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
6 | 0,94% |
| Sojusz Lewicy Demokratycznej |
|
17 | 2,66% |
| Solidarna Polska |
|
4 | 0,63% |
| Polska Razem |
|
37 | 5,80% |
| Kongres Nowej Prawicy |
|
165 | 25,86% |
| Ruch Narodowy |
|
97 | 15,20% |
| Dziękuje nie głosuje! |
|
76 | 11,91% |
| Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Marzenia scietej glowy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Usunięto filmik z żoną Komorowskiego. Zobacz zanim znowu zablokują
http://vod.gazetapolska.pl/12143-dzi...uz-cenzurujemy |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
|
![]() 10 znaków |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
|
Tajne służby wiedziały, co dzieje się w redakcjach "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci" http://telewizjarepublika.pl/tajne-s...uot,28087.html Czy w "publicznej" TVP INFO będzie dyskusja na ten temat |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Przedwczoraj bodajze Obama sie nawet poplakal na wizji w trakcie jakiegos przemowienia. Powodem lez byla oczywiscie troska o amerykanskich obywateli i ilosc przestepstw w USA z uzyciem broni
Wcale nie zartuje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
|
|
Odezwal sie Gowin i tak jak zapewne wielu przypuszczalo ma On swoje zdanie....
Ciekawe czy bedzie dalej w to brnal byle byc przy wladzy czy podziekuje Jarkowi... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
Nie podziekuje, bedzie brnal. Umiejetnie wyczul, ze titanic walnie w gore lodowa i bedzie tonac. Obecnie tance, hulanki, swawole.
Zdanie swoje ma, ale glosowac bedzie jak partyjny guru. Z reszta jak w kazdej partii. Poza tym parafrazujac klasyka: "gowin wyjdzie z platformy, ale platforma z gowina nigdy". ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Zanim się wydali z siebie opinie o Gowinie warto przeczytać cały list a nie streszczenia w portalach. Które to streszczenia eksponują tylko kilka zdań, będących marginesem listu. A najważniejszy przekaz jest pomijany milczeniem.
Jak się przeczyta cały list to staję się jasne, że Gowin ma własne zdanie. Tyle, że to zdanie jest poza niuansami tożsame z główną linią PiS. Nie ma zresztą w tym nic nadzwyczajnego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
|
|
Dwie rzeczy...
Jestem może nie mocno ale w jakims stopniu przekonany ze jednak z czasem może dojść do rozlamow co może tez obrazować dzisiejsza odpowiedz Glinskiego... To ze Glinski się nie zgadza z Gowinem to wcale nie dziwi ponieważ Gowin ma od dawien dawna trochę inna wizje ale to ze się nie zgadza się musi od razu być wywieszone publicznie ponieważ to zawsze będzie zle odbierane... Po drugie co mnie oburza to to ze Glinski(jak dla mnie straszny palant) opiniuje udział Dudy w WOSP twierdzac ze Owsiak nie jest partnerem dla Prezydenta... Wydaje mi się ze to jednak Prezydent decyduje kto jest a kto nie jest dla niego partnerem... |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Kurski prezesem TVP . Teraz to dopiero będą "bezstronne" media
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline |
|
|
Jeśli ktoś ma wolne 2 godz. to proponuje ciekawie je wykorzystać
![]() https://www.youtube.com/watch?v=YOw8sMHwlSw Cytat:
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 07.01.2016 o godz. 20:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
|
|
Jakie te media będą będzie można już za niedługo ocenić.
Możemy natomiast coś powiedzieć o funkcjonujących do dziś mediach publicznych. Wystarczy obejrzeć dzisiejszą audycję Pospieszalskiego. Szef KRRIT Dworak się totalnie zaorał. Ale cóż się dziwić ... ![]() albo to ... https://www.youtube.com/watch?v=-H8FP_jBxXc Oprócz tego inny "kwiatek" z ostatnich dni (TVP poblokowała wszystkie oryginały!) -> http://wpolityce.pl/polityka/277183-...zurujemy-wideo |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
Bedzie debata. Braun vs Walesa. Lechu bedzie sie bronil przed bolkiem.
Kupilbym bilety na te gale, nawet ppv. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
I to Bolek wyszedł z propozycją takiej debaty.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline |
|
|
List ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro do unijnego komisarza Günthera Oettingera.
Treść dość ostra jednak bardzo na miejscu. Wstawiam aby się zapoznać: Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
|
|
Zaorał, ale niestety przesłanie nie przebije się pewnie do niemieckich mediów. Na pocieszenie wklejam transparent, który został rozwinięty na meczu eliminacyjnym do IO w Rio w Siatkówce Mężczyzn w Berlinie tj:
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
|
|
Prasa niemiecka martwi się o naszą demokrację... , a amerykańska czy Merkel nie powinna podać się do dymisji
![]() http://www.welt.de/politik/ausland/a...ehen-muss.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
|
|
Nie ma to jak kłótnie w rodzinie o popieranie banderyzmu
![]() https://twitter.com/jacekleski/statu...45803987415040 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
|
|
Ciesze sie ze Gowin choć trochę trzezwo myśli...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
Dobra zmiana
rzad Beaty - zmiana z ndst na dopuszczajacy to nie jest dobra zmiana. gwarancja - jedyna gwarancja rzadow pis to socjalizm, ktorego stopnia nie ogarniaja nawet zlew-owcy. Gdyby pewna fioletowa partia sie dostala poszlibyscie Razem w koalicje. Blaszczak - Gras Kaczynskiego. Sasin - no i zslu szukacie w soltysach, a u Was taki nepotysta.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.01.2016 o godz. 10:31.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
|
|
AYALA, przecież już mamy kilka dni po Nowym Roku, a widzę, że dalej w formie wystrzałowej
![]() Błaszczak to dla mnie idealny pracownik na kasie w McDonaldzie, gdybym sam brał taką franczyzę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
|
|
http://m.money.pl/forum/wielka-fuzja...-t4711730.html połączenie Orlenu lotosu pgnigie?
![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
"W 2017 wróci tzw. Podatek Religi, doliczany kierowcom do OC na leczenie ofiar wypadków samochodowych"
Płaćcie i płaczcie (czy raczej się cieszcie) socjaliści! Tak jak głupi lewak nigdy nie zrozumie, co to Bóg, Honor i Ojczyzna tak głupi socjalista nigdy nie pojmie, że nie można dożynać Rodaka podatkami tylko trzeba go odciążyć co by zaprocentowało mniejszą biurokracją, większą konsumpcją, rozwojem przedsiębiorstw i zwiększoną ilością miejsc pracy. Jebać socjalizm!
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 11.01.2016 o godz. 21:07.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Etatystyczny rząd zwiększa wydatki na biurokrację, co słusznie wypomniał im poseł Kukiz. Nakładają nowe podatki i zatrudniają wszędzie "swoich" jak PO-PSL od których twierdzą, że się bardzo różnią.
A w 2016 roku nie zmieni się kwota wolna od podatku o czym poinformował min. Szałamacha. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|