
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#21
|
|
Najlepszy forumowicz: ZWE
Miss forum: Innowierca: 022 Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: Kot, ZWE Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Brak. Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Brak. Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Bóg Trybun, MałyTSW Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: cudlaty, kerim Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgocący post (oczywiście w sensie negatywnym): porównania Reymana z Donaldem. Najweselszy post: Najgłupszy post: 95% w politycznym Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gignat, wiesniak Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): cudlaty, kerim Najlepszy moderator: maaarcin Najgorszy moderator: Grisza Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): SB Najgorszy temat: Polityczny Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2015 roku): Wisła to nasza historia |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|