
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#1
|
|
piszesz zebysmy go zastąpili kimś konkretny, wieć pytam co to znaczy konkretny trener itd.
Piszesz Marko Nikolic - ok. co on takiego potrafi prócz tego ze trenował Partizan?Inaczej mówiąc zareklamuj go skoro to Twój typ ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#2
|
|
To nie był błąd to był qrwa WIELBŁĄD!
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#3
|
|
Wszyscy zwolennicy odejścia Moskala są chyba zadowoleni: nie tracimy już punktów frajersko w ostatnich minutach, nie ma tych wkurzających remisów, nie ma tego bezsensownego klepania piłką i miliona podań, wczoraj było sporo strzałów z dystansu i nie ma wahań formy
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#4
|
|
Hahahah, ale mnie śmieszy takie pierd.olenie. Jak Moskal dostawał oklep zaraz po objęciu zespołu to była wina Smudy, że źle przygotował. A teraz, jakby Moskal został do nie dostalibyśmy wpie.rdol od Lecha, Legii i Lechii... Ogarnijcie się w końcu hipokryci, jak mówicie A, to powiedzcie B. A nie tłumaczenia na okrętkę. Bo na ten moment o Broniszewskim możemy powiedzieć, oczywiście wedle waszych "standardów", że będzie jak Guardiola czy Mourinho
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#5
|
|
A czy ja obwiniam o coś Broniszewskiego? Tylko po co było zmieniać Moskala, pomogło to w czymkolwiek? Jest tylko coraz gorzej...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#6
|
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|