The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.12.2015, 19:26
piszesz zebysmy go zastąpili kimś konkretny, wieć pytam co to znaczy konkretny trener itd.
Piszesz Marko Nikolic - ok. co on takiego potrafi prócz tego ze trenował Partizan?Inaczej mówiąc zareklamuj go skoro to Twój typ
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.12.2015, 19:50
arti napisał(a):Wyświetl post
Zwolnienie Kazia w tym momencie jak się wydaje było kolejnym błędem Cupiała....:( Co dalej?
To nie był błąd to był qrwa WIELBŁĄD!
Puchar jest na5z!
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.12.2015, 07:45
Wszyscy zwolennicy odejścia Moskala są chyba zadowoleni: nie tracimy już punktów frajersko w ostatnich minutach, nie ma tych wkurzających remisów, nie ma tego bezsensownego klepania piłką i miliona podań, wczoraj było sporo strzałów z dystansu i nie ma wahań formy
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.12.2015, 07:54
orm napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy zwolennicy odejścia Moskala są chyba zadowoleni: nie tracimy już punktów frajersko w ostatnich minutach, nie ma tych wkurzających remisów, nie ma tego bezsensownego klepania piłką i miliona podań, wczoraj było sporo strzałów z dystansu i nie ma wahań formy
Hahahah, ale mnie śmieszy takie pierd.olenie. Jak Moskal dostawał oklep zaraz po objęciu zespołu to była wina Smudy, że źle przygotował. A teraz, jakby Moskal został do nie dostalibyśmy wpie.rdol od Lecha, Legii i Lechii... Ogarnijcie się w końcu hipokryci, jak mówicie A, to powiedzcie B. A nie tłumaczenia na okrętkę. Bo na ten moment o Broniszewskim możemy powiedzieć, oczywiście wedle waszych "standardów", że będzie jak Guardiola czy Mourinho
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.12.2015, 08:39
A czy ja obwiniam o coś Broniszewskiego? Tylko po co było zmieniać Moskala, pomogło to w czymkolwiek? Jest tylko coraz gorzej...
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.12.2015, 10:07
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Hahahah, ale mnie śmieszy takie pierd.olenie. Jak Moskal dostawał oklep zaraz po objęciu zespołu to była wina Smudy, że źle przygotował. A teraz, jakby Moskal został do nie dostalibyśmy wpie.rdol od Lecha, Legii i Lechii... Ogarnijcie się w końcu hipokryci, jak mówicie A, to powiedzcie B. A nie tłumaczenia na okrętkę. Bo na ten moment o Broniszewskim możemy powiedzieć, oczywiście wedle waszych "standardów", że będzie jak Guardiola czy Mourinho
Kiedy Moskal dostawał oklep tak z ciekawości zapytam ?
Puchar jest na5z!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:17.