The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.12.2015, 12:29
Niestety, wygląda na to, że lewactwo w Europie postanowiło zafundować naszemu kontynentowi zbiorowe i bardzo bolesne samobójstwo. Inaczej trudno wytłumaczyć, co się dzieje na granicach, zwłaszcza fakt, że owi "uchodźcy" to 90 % wyjątkowo wrogo nastawionych młodych mężczyzn. Oni nie przyszli po pomoc, ale aby skolonizować Europę, najpierw przez zasiedlenie, a potem wybiją co, co z tubylców zostanie. Popatrzmy (tekst ze strony euroislam.pl):

1. dzieci jako towar
Cytat:
Podobnie ma się sprawa z dziećmi, widzianymi na trasie przemarszu. Organa bezpieczeństwa twierdzą, że niekontrolowany napływ ludzi jest wykorzystywany do przemytu dzieci na teren Niemiec z zamiarem ich wykorzystywania seksualnego. Wiemy to od samych dzieci, które zachorowały podczas marszu i zostały po prostu zostawione na poboczu drogi. Taka konkluzja nasuwa się po rozmowach z dziećmi, które twierdziły, że podróżowały z ludźmi sobie nieznanymi.
2. szmugiel broni i narkotyków
Cytat:
Na przejściach granicznych odbywał się regularny wwóz broni oraz dzieci przeznaczonych do wykorzystywania seksualnego. (...) Zdumiony słuchałem informacji z wiarygodnych źródeł oraz naocznych świadków: broń i narkotyki są szmuglowane przez fale uchodźców. (...) Poza tym przemytnicy broni także korzystają z okazji, jaką stwarzają im otwarte i niekontrolowane granice. Niemiecka służba graniczna ocenia, że w ciągu ostatnich miesięcy przetransportowano w ten sposób na terytorium Niemiec do miliona sztuk broni palnej.
I teraz pytanie: ilu musi zginąć Europejczyków, żeby euro-durnie w Brukseli zrozumieli, że jesteśmy świadkami fali, która zniszczy wszystko co na swojej drodze spotka? Lewacy, którzy szeroko otwierają drzwi, pójdą pierwsi pod nóż. Ile pozostanie z Europy, jaką znamy? Może Orban i V4 pozostaną ostatnimi wysepkami, broniącymi się przed inwazją?
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:55.