The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.12.2015, 12:39
Myślę, że w całej tej swojej niedoli trener liczy na "doświadczenie" piłkarzy typu Boguski i Jankowski. Jak tu ryzykować wprowadzanie młodych, kiedy za najmniejsze potknięcie grozi wylot? Jeden młody odpali, dwóch kolejnych popełni rażące błędy, które spowodują przegraną - tego boi się trener u nas i dlatego stawia na pseudokopaczy z obyciem ligowym.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 08.12.2015 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.12.2015, 13:24
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że w całej tej swojej niedoli trener liczy na "doświadczenie" piłkarzy typu Boguski i Jankowski. Jak tu ryzykować wprowadzanie młodych, kiedy za najmniejsze potknięcie grozi wylot? Jeden młody odpali, dwóch kolejnych popełni rażące błędy, które spowodują przegraną - tego boi się trener u nas i dlatego stawia na pseudokopaczy z obyciem ligowym.
Ja to doskonale rozumiem, ale po pierwsze, kiedy niby młodzi mają się ogrywać i zdobywać to obycie ligowe? Po drugie, Boguski i Jankowski są tak rażąco podatni na błędy, że momentami sami wyglądają, jakby grali w E-Klasie swój czwarty mecz. Jeżeli wystawi się w meczu od razu 3-4 młodych, to prawdopodobnie skończy się to źle, ale od dawna nie jestem w stanie zrozumieć, co stoi na przeszkodzie, żeby dać 20-30 minut jednemu chłopakowi. Dać mu szansę i powoli wkomponowywać go w pierwszą drużynę. ZWŁASZCZA, że nie wiemy jak kadrowo będzie wyglądał przyszły sezon, czy się Boguski znowu nie rozkraczy itd. Nagle może się okazać, że trener (obojętnie kto nim zostanie) będzie zmuszony grać chłopakami, którzy mają rozegranych łącznie po kilkanaście minut w lidze, bo jego poprzednicy nie dawali im szans.

Nie wymagam kadrowej juniorskiej rewolucji, tylko przynajmniej odrobiny perspektywicznego myślenia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:11.