
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#1
|
|
Broniszewski: "Ale to młody zawodnik i nie pozwolę sobie, by go dzisiaj publicznie oceniać, dlatego że mamy jeszcze do rozegrania dwa mecze a z młodymi ludźmi różnie bywa. To dla dobra jego i dla dobra klubu. Bardzo mi zależy na tym młodym zawodniku."
Już wszystko rozumiem. Bartosz od następnego meczu do rezerw, aby przypadkiem nie zagrał dwóch dobrych meczy z rzędu. Kuczak, Marszalik i Handzlik, również dlatego nie występują w pierwszej drużynie, bo jeszcze mogli by zaliczyć asyste, niedajboże bramkę strzelić i by im się w głowie przewróciło. NOSZ ....A MAĆ CO ZA MYŚLENIE |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|