
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#31
|
Wygraliśmy a analizy jakbyśmy co najmniej 5 w dupę dostali. Grają ładnie, ale nie wygrywamy - "nie ma not za styl, wszyscy wypierdalać!". Gramy brzydko, ale wygrywamy - "grają, że zęby bolą". Ogarnijcie się. To nie barcelona. Niech grają jak grają, byleby wpadało. To jest polska nieprzewidywalna liga a nie elegancja Francja. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#32
|
|
Niektorzy to chyba zapomnieli, albo nie wiedza, ze styl gry druzyny nie wynika z najsilniejszej, tylko najslabszej formacji. Po odejsciu Stilicia miejsce to mial zajac Popovic, jednak zbawca sie nie okazal. Wiem jedno - Moskal zaufal Mace, a ten sie odplacil pieknie. To zaufanie przedluzyl Nawalka, gdzie Maka byl najlepszy po Robercie ze Szkocja, i asysta na 2-1 z Irlandia. W meczach reprezentacji faktycznie moze sobie podzielic zadania z Krychowiakiem, wymieniac sie rolami. Tutaj zamiast Krychy ma Uryge, ktory akurat w tym meczu zagral nienajgorzej, calkiem nawet przyzwoicie. Granie 3 w srodku pola wg mnie nie przynosi odpowiednich rezultatow. W miejsce Jankesa obok Brozka wstawilbym Boguskiego. Ostatnio RB9 mnie pozytywnie zaskakuje.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#33
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#34
|
|
Narzekają i narzekają, że słabo gramy itd. Trzeba się cieszyć z wygranej, z 3 pkt. Za chwile nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu graliśmy, liczy się efekt końcowy!. Za piękną grę punktów się nie przyznaje!! Nieraz już w tym sezonie się przekonaliśmy! Wole brzydkie mecze, ale zwycięskie! Lepiej wygrywać brzydko po 1-0 kilka meczy niż jeden zagrać pięknie i wygrać 6-0!!! Proste jak konstrukcja cepa. Niektórzy to tylko wylewają swoje żale! Trzeba teraz wygrać z Górnikiem z żydami, z cwelami i z amica.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#35
|
|
Rafał Boguski wyglada jak maestro przy tym czymś z 7 na plecach.
Szkoda mi klawiatury na nazwisko tego legionisty, ale idz pan w ....u. Wynik rewelacja ! Psy szczekają..... ....ale ten rezerwowy golkiper Lubina to od razu na FEN czy KSW ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#36
|
Mogliśmy grać zupełnie inny mecz gdyby to wpadło. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#37
|
To zrzędzenie to sowiecka mentalność. ![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#38
|
Meczu nie widzialem, widzialem tylko bramki i wynik, który niesamowicie cieszy Ale co do meczu to nawet Moskal powiedział, że "Powiem tak, był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Trzy punkty zostają nam dopisane, tylko z tego można się cieszyć. Mimo wszystko chciałbym bardzo szybko o tym meczu zapomnieć" czyli chyba rzeczywiście było tragicznie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#39
|
|
Niech wystarczy ci, że w pierwszych 30 minutach Wisła była na połowie rywala 2-3 razy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#40
|
|
Będę wymagać od Wisły finezyjnej gry, kiedy w swoich szeregach będzie mieć dobrych, technicznych graczy, a nie Popovicia i spółkę
Teraz liczą się punkty, szczególnie, że pogubiliśmy ich już sporo. Brawo za wynik |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline |
#41
|
|
Popovic technicznie jak na ekstaklapę jest akurat zajebisty.
Najsłabszy dzisiaj był Jankowski, wszystko czego się dotknął to spie... Wynik bardzo cieszy, smuci brak naszej dominacji po czerwonej dla Zagłębia. Do Burligi się nie czepiajcie przypomnę że to prawy obrońca a gra na lewej pomocy... Jeszcze jedno do Moskala, młody powinien wejść od razy po golu na 3:1
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 07.11.2015 o godz. 11:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#42
|
|
Gra z kontry chyba najbardziej pasuje do tych zawodników jakich mamy.Gdyby tak każdy przeciwnik grał otwarty futbol jak Lubin to myśle, że mielibyśmy 7-8 pkt więcej
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.11.2015 o godz. 11:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#43
|
|
Popek za Jankesa (Mąka przeskakuje na 10) i ktośkolwiek (DG, Marszalik) na skrzydło za Burligę i z to jak dla mnie optymalny skład na Górnik.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#44
|
|
To może dla poprawienia nastrojów w temacie garść pozytywów: 2 wyjazdowe zwycięstwo z rzędu i zarazem 4 mecz z rzędu bez porażki, do tego na ten moment najlepsza obrona w lidze. Teraz żeby tylko wygrać 2 kolejne listopadowe spotkania, chyba pójdę dać na mszę w tej intencji...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#46
|
|
Byliśmy z kumplem w Lubinie zobaczyć mecz na żywo. Zatem kilka uwag:
- Donald "wielka gwiazda" w ogóle nie przykłada się do rozgrzewki. W przerwie siedział na ławce, poszedł do szatni po Powerade'a i dalej siedział na ławce. Wszedł w 50 minucie bez rozgrzewki co było widać po jego grze. Nie wiem czy to widać w TV ale po bramce na 0-2 w ogóle się nie cieszył z drużyną. Sprawiał wrażenie obrażonego na cały świat. - Uryga jest niereformowalny. Gra na alibi.Nawet jak biegnie do przodu to podaje w bok. Do przodu miał dwa podania w całym meczu. Drugie do Brożka przy bramce na 1-3. Ogólnie jak sami widzieliście mecz słaby, my słabi ale kreciki większe dno. Pomogła czerwona kartka bo mogło być różnie. A i kilka cytatów z lubińskich kibiców: - "ten mały z 29 jest najlepszy na boisku" - o Krzysztofie Mączyńskim reprezentancie Polski, widać znają tylko swoje podwórko - "Gargułą nie gra?" - pytanie w 80 minucie - brawa lubińskiej publiczności dla sędziego za czerwoną kartkę dla bramkarza swojej drużyny , młyn oczywiście: "sędzia ch*j"
Ostatnio edytowane przez ŁukaszTS : 07.11.2015 o godz. 12:03.
![]()
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#47
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
Polecam doczytać czemu i komu zawdzięczamy rozbiory a potem wypowiadać się na temat zasług polskiej szlachty. Kiedy szlachta zaczęła zyskiwać na znaczeniu w relacjach z królem, rozpoczął się powolny upadek kraju. Mnie historii uczył niejaki ś.p. Marek Eminowicz więc nie sądzę, że była skażona "sowiecką mentalnością". Czy to są propagandowe klisze? Nie wiem ale zadaję pytanie: czym jest wieczne narzekanie chociażby na tym forum?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.11.2015 o godz. 15:10.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#49
|
Co do samego meczu, mecz był średni w naszym wykonaniu, ale nie ma dramatyzować. Wygraliśmy dopiero 5 (!!!) mecz w sezonie, a za nami 15 kolejek. Panowie, trzeba się trochę cieszyć... I mówcie co chcecie, wolę takie zwycięstwa, gdzie niekoniecznie byliśmy stroną dominującą, niż piękne remisy 0-0. W szczególności, że wcale nie były takie piękne jak co poniektórzy czarują... Punktów za styl się nie rozdaje i im szybciej to Moskal zrozumie tym lepiej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
@Wojtowicz twitter
Cytat:
Pierwsze 30 minut meczu było chyba najgorszymi jakie widziałem w tym sezonie, później było lepiej ale szału ogólnie nie było. Zresztą jeśli Zagłębie grając w 10 jest wstanie nam zagrażać i strzelić bramkę to znaczy, że coś tu jest grubo spartolone. Ale w ogólnym rozrachunku 3 pkt. dla nas, i jak dla mnie mogą grać tak w każdym meczu jeśli będą wygrywać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#51
|
![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2015
Offline |
#52
|
|
Passa 4 spotkań bez porażki, 2 obcokrajowców w pierwszym składzie i 2 na łąwce rezerwowych https://sporticos.com/pl/t/46-wisla-krakow. Cieszy mnie, że Wisła nareszcie zaczyna odbijać się od dna, jakim była era Maaskanta i Valckxa w Krakowie. W obliczu kiepskiej dyspozycji Śląska czy Jagiellonii Biała Gwiazda powinna powalczyć o 3-4 miejsce na koniec sezonu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#53
|
No proszę : czy się stoi czy się leży : http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...a-wisly-krakow ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#54
|
|
Bardzo dobrze że Moskal narzeka na styl gry, dążmy do tego by w dobrym stylu wygrywać.. Trzeba powiedzieć że mieliśmy za mało cwaniactwa w 3 ostatnich meczach u siebie, jutro Górnik powinien wygrać z Koroną, później my tam przyjeżdzamy i będzie ciekawy mecz, Wisła reprezentująca jakiś styl kontra waleczny Górnik, przyda się pressing w tym meczu, nie będzie łatwo.. Podoba mi się że powoli nie boimy się strzelać z daleka..
![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#55
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#56
|
Czy jest to "rzekoma" wada jak piszesz można my długo dyskutować, ale po co skoro wystarczy przewinąć chociażby ten temat i poczytać. Ewentualnie można wzbogacić wiedzę stojąc na przystanku tramwajowym i słuchając rozmów rodaków. Bardzo rzadko zdarza mi się jechać komunikacją miejską ale nawet w tych wyjątkowych przypadkach po 20 min mam przegląd wszystkich chorób rodzinnych, podwyżek, smogu i nieszczęść związanych z warunkami atmosferycznymi. Tak już ogromna część z nas ma, że wiecznie użala się nad swoim losem czego osobiście nie lubię ale nie mogę tego nie zauważyć. Tak czy inaczej nie jest to chyba główny i pożądany watek tego tematu. PS Logiki uczyło mnie życie ale jeżeli ta wiedza poprawi Ci samopoczucie to mniej więcej 18 lat temu miałem przyjemność (?) mieć to wykładane przez niejakiego pana pod tytułem Gizbert-Studnicki. Tak czy inaczej staram się przedkładać praktykę nad teorię. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#57
|
Powiedział tylko: "To był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu" Co do stylu, to nie mam nic przeciwko. Styl gry bowiem to rozkładanie akcentów na grę defensywną czy ofensywną, atak pozycyjny czy kontratak, pressing czy jego brak, sposób ustawiania się w poszczególnych elementach i fazach gry. Pod tym względem nasz styl gry, nawet w meczu z Zagłębiem był bardziej dojrzały, ofensywny, widowiskowy. Wiślacy częściej operowali piłką, mieli więcej podań i częściej grali z pierwszej, albo drugiej piłki. Jednak małe zaangażowanie i niechlujstwo, czy duży procent rozkojarzenia spowodowały, że nie stłamsiliśmy Zagłębia. Ten styl jest nieustannie przez Moskala dopracowywany. Nie wszyscy piłkarze w każdym momencie utrzymują się w tym stylu, ale styl jest niezmienny i coraz lepiej realizowany nawet mimo indywidualnych błędów wpływających na statystyki i na końcowy wynik. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#59
|
|
Fajnie, ze Jovic tak sie rozwija. Dwie wrzutki idealnie na Brożka, od czasów Kosy nie było u nas gracza z tak dobrą centrą ze skrzydła. Do czerwonej kartki byliśmy mocno wycofani, może taki był plan, żeby zrobić z 2-3 szybkie kontry? Może w środku było sporo padaki, ale w moim odczuciu przy polu karnym przeciwnika ruszali sie całkiem żwawo.
![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#60
|
|
...mozeby ZNOWU zaryzykowac Jovica na skrzydle a na prawa obrone wrzucic Burlige
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|