The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 31.10.2015, 20:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Dzisiaj tylko zwycięstwo!!! Jak znowu piłkarze zaserwują nam 0-0 lub 0-1 to wypada paru pomachać białymi chusteczkami.

No i Kwiatkowski z gwizdkiem, to już przestaje być śmieszne. Szykuje się parodia meczu piłkarskiego
I sprawdziły na nasze nieszczęście sprawdziły się obie moje wizje... ale czy w ogóle mogło być inaczej?

Mogło. Jednak na ten moment gramy bez trenera. Były momenty, gdy Moskal z zażenowania gapił się pod swoje nogi. Pech chciał, że kamery to wyłapały. Jaki on ma wpływ na drużynę? po Cholerę wprowadza Cywkę w doliczonym czasie gry? Czemu trzyma na ławce Handzika i Kuczaka? Czy naprawdę można zagrać bardziej żenująco niz Crivellaro czy Boguski? Chyba mam płytką wyobraźnię bo sobie tego nie wyobrażam... W dodatku gra polegająca na bezsensownej wymianie 1000 podań. Jaki to ma sens? Wpuszczanie Urygi? Przecież chłop ustawia się w jednej linii ze środkowymi obrońcami. I my chcemy wygrać mecz... ? Panie Moskal, kończ waść wstydu oszczędź.

Trzeci mecz z rzędu 0-0 u siebie to ogromny policzek dla kibiców. Nawet drużyny przeciętniejsze od nas potrafią u siebie strzelać bramki i wygrywać. Derby i nastepny mecz z Legia uratują nam frekwencje, jednak jeśli gra i wyniki się nie poprawią to na ostatni mecz z Pogonią nawet 5 tyś kibiców nie przyjdzie.

Słowo ws. Kwiatkowskiego. Klub powinien wystosować pismo do pzpn na jakiej podstawie Kwiatkowski przedlużył mecz tylko o 4 minuty. Same racowisko trwało dłużej nie wspominając o zmianiach. Nie wiem jak można trzymać tak fatalnych sędziów w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.