
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#61
|
|
Ciężko dawać szansę młodym tylko dlatego, że są młodzi. Najwyraźniej grają jeszcze większą padakę niż Uryga (co jest mi sobie ciężko wyobrazić).
Offtopując, Maciuś już pewnie zaciera ręce.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 30.10.2015 o godz. 23:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#62
|
|
Z pozytywów. Dobra gra w defensywie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Online |
#63
|
|
Potrzebny trener do nauczenia kopnięć w prostokąt o wymiarach 7,32 x 2,44 m.
https://www.youtube.com/watch?v=XZzJxWbWXtY ![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#64
|
|
Królestwo za napastnika.
Dopóki o naszej ofensywie decydować będą "książęta pewnego placu" Brożek i Boguski to będzie jak jest. Jeden biega a nie umie, drugi kiedyś może umiał ale teraz nie biega, bo po co. Z Marszalikiem,Cywką czy Kuczakiem, Józkiem czy Kaśką czy kto tam był na ławce zamiast tych dwóch też byłoby 0:0, ale byłaby przynajmniej nadzieja (niewielka przyznaje), że się ograją. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#65
|
|
Dopóki Moskal jest trenerem będziemy pośmiewiskiem.
Żadnego pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego, stałe fragmenty gry nie istnieją. Żadnych zmian, taki Boguski może się ślizgać na cipie przez cały mecz a i tak z uśmieszkiem schodzi bo wie, że w następnym meczu ma pewny plac. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
|
Wisła nie potrafi grać ataku pozycyjnego. Żadnych wyćwiczonych schematów rozgrywania akcji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#67
|
|
Brak umiejętności u naszych kopaczy to nie wina Moskala, ale ludzie, my w 7 (podkreślam SIEDMIU) meczach strzelaliśmy gole tylko w dwóch. Na 14 meczów remisujemy 8, ponad połowę, ile można? Skoro w klubie nie ma pieniędzy na piłkarzy, to ja już nie wiem co może ruszyć w tym klubie oprócz zmiany trenera. Na efekcie "nowej miotły" może udałoby się chociaż 2-3 mecze wygrać. W obecnej sytuacji nadal będziemy mieć bezsensowną kopaninę "Ty do mnie, ja do Ciebie" przez 90 minut i jeszcze z 10 remisów, w tym minimum 5 po 0:0.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#68
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#70
|
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#71
|
|
Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?
co oni na tych treningach cwicza? klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas. Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich . Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ? karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.10.2015 o godz. 00:25.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#72
|
|
DOŚĆ TEGO MIĘDOLENIA !! - jakby to powiedział niejaki Karolak.
Panie Cupiał ![]() |
|
|
|
Member
Od: 04.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#73
|
|
Mecz na boisku tragedia. Wstyd.
Doping też katastrofa. Gdzie my zmierzamy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#74
|
|
Po co Cywka kolejny raz wchodzi w 93-94 minucie?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#75
|
|
Bo ma jego nagie zdjęcia z dg77. Inaczej się nie da tego wytłumaczyć.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#76
|
Zamiast irytować się na Moskala, podziękujcie pionowi sportowego za "wzmocnienia" przed sezonem.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 31.10.2015 o godz. 09:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#77
|
|
A no po to, żeby zastąpić Mączyńskiego, któremu pod koniec doskwierały skurcze.
Ogólnie to mecz do przewidzenia. Z Jagą skuteczność była, tutaj nie. Chociaż gdyby nie szybki karny dla nas wtedy to różnie by się potoczyło. Stałe fragmentu gry od dawna u nas nie istnieją. W Białymstoku karny, przypadkowy rożny i dwie bramki wpadły. Warto więc takie sytuacje wykorzystywać. W zeszłym roku wszystko brał Stilić, więc jakoś to było. Teraz znowu nie ma kto tego dobrze zrobić. Tak samo jest ze strzałami z dystansu. Raz na rok coś komu siądzie i tyle. Jeśli chodzi o naszą ławkę to sądzę, że już nie ma wątpliwości, że Moskal będzie wprowadzać max. 1 zawodnika. Ławka jest tragiczna, a znając stosunek Moskala, który planów takt. nie lubi zmieniać, nie ma sensu wpuszczać Crivellaro, który nic w grze nie poprawi. Szansa by była dla dynamicznych, ale gdzie ci u nas? Jedyny mały plusik jak dla mnie na konto Głowy i Sadloka, którzy nie dali pograć Stępińskiemu i Mazkowi, a Sadlok dodatkowo jakoś ciągnął do przodu. Powód: błędy
Ostatnio edytowane przez wislak1995 : 31.10.2015 o godz. 09:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#78
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#79
|
|
Ty tak dla jaj?Jeśli wie że strzały z dystansu nie są ich mocną stroną to po co im każe? Skoro kuleją stałe fragmenty gry to co zawodowcy robią na treningach? Za nami 14 kolejek , przerwy na reprezentację więc chyba pasowało by wymagać od trenera jakiegoś progresu, jakiegoś pomysłu na rozwiązanie naszych widocznych bolączek. Za transfery Kazek nie odpowiada, za wykonawców nie odpowiada, za stałe fragmenty nie odpowiada, za formę nie odpowiada, za wyniki nie odpowiada...może chociaż za murawę , napompowanie piłek lub koklusz? - to jest właśnie irytujące. I nie mam na myśli zmiany trenera ale na boga, niech oni pokażą że coś na tych treningach robią.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 31.10.2015 o godz. 10:53.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#80
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#81
|
|
....a, ....a, ....a.
Złość, bezsilność i mega w....ienie, coraz większe z każdym 0:0 u siebie. Aż dziw, że tyle ludzi przyszło oglądać tę padlinę. Co gorsza - następny mecz u siebie mamy z wiadomo kim. Przeczucia mam jak najgorsze. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz wiedziałem już w 5 minucie. A jak wszedł król środka pola na plac gry, mogłem na to postawić samochód, dom, caly dobytek. Na miejscu Gasza szybko bym przetransferował to co jest w klubowej kasie i zagrał under 0.5 u buka, moze byśmy chociaż Genkova spłacili. My nawet nie mieliśmy jakichś klarownych sytuacji. 94 minuty walenia głową w mur. Swoją drogą to co wyczyniał czarny cwel z gwizdkiem zasługuje na osobny akapit. Ty jebana gnido, sprzedajny głąbie - nie masz zegarka ?! Ruch tańczy z 6 minut, mecz przerwany + zmiany, kontuzje, gra na czas smrodów - i ....a 4 minuty doliczone ?! 4 minuty ?! Przecież to jest niebywały skandal. Co więcej - brak żółtej dla Lipskiego za faul od tyłu na nogi ?! WTF ?! Drwal grodzicki, jebany żyd, fauluje n-razy i kartkę dostał po tym jak prawie nie zabił naszego czorenego. Ja .......ę. Każda stykowa sytuacja - gwizdek dla rucha. Myślałem, że mnie pojebie. Nie Borski, nie Gil, nie Stefański ale ten w....iający pajac jest najgorszym sędzią w Polsce. Wracając do meczu - po co się pchamy środkiem jak tam jest jakiś milion zawodników? Atak pozycyjny się powinno grać od skrzydła do skrzydła, kiedyś w końcu nie zdążą przesunąć i się stworzy sytuacja. Ciężko żeby wyszło one-two między Brożkiem, Mączyńskim, Jankowskim czy Popoviciem jak koło nich jest las ludzi. Tylko skrzydłami. Szkoda tylko, że jeden skrzydłowy niby jest, a jakby go nie było (RB9), a drugi jest głupi jak kij od szczotki. Ale cóż, taki mamy klimat. +90 minut męczenia buły, w ataku pozycyjnym jesteśmy tak groźni jak Donald Guerrier w programie Milion w Rozumie. Nie mam pojęcia ile w tym winy Moskala. Nie wykluczam, że dużo. Piłkarze w wypowiedziach jakoś przesadnie go nie bronią. Ale powinni teraz sprosić 20 juniorów ustawić ich na jednej połowie i jebany tydzień ćwiczyć do skutku, aż nauczą się przeprowadzić jedną akcję przeciwko ekipie murarskiej. ....a mać. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#82
|
|
Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych. Niektórzy nie zasługują na grę z Białą Gwiazdą na piersi. Mam nadzieję, że to już ostatni sezon RB9 w naszym zespole! Nie wyobrażam sobie żeby mogli z nim przedłużyć kontrakt, bo to będzie kryminał! Głowa skończy karierie, Brożka być może zostawią jeszcze na rok! Jankowskiego wytransfeorwać nawet za marne grosze, to samo Buchalik! Crivellaro out, niech wraca skąd przyszedł. Czekaj out. Uryga na wypożyczenie. Będziemy potrzebować napadziora z prawdziwego zdarzenia, ofensywnego lub def pomocnika, skrzydłowego, lewego obrońcy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#83
|
Mam wrażenie, że mamy jedne schemat opierający sie na klepie z Joviciem. Spoko, fajnie to wychodziło, dopóki cała liga się w tym nie zorientowała. Nie zabieram głosu w sprawie Kazka, bo to kwestia do głębszej analizy, ale wydaje mi się, że poleci w przerwie zimowej i tylko cud go uratuje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#84
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#85
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#86
|
|
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#87
|
|
Faul chyba Grodzickiego na DG podobnej klasy, tylko w sytuacji wychodzenia na kontrę, więc powinna być czerwona, ale o tym nie wspomni oczywiście.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#88
|
|
Ze Grodzicki to ku*wa, to wiadomo nie od wczoraj. Natomiast Bury nie powinien nawet tego komentować. Chciał - skasował typa, ale niech gęby nie otwiera z takimi tekstami, bo Komisja upie*doli nie tylko jego, ale i Wisłę.
|
|
|
|
Guest
|
#89
|
Grodzicki to pejs. Pełna zgoda ws. Burligi - ustawił gościa to dobrze, ale powinien uważać co mówi. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#90
|
Mogło. Jednak na ten moment gramy bez trenera. Były momenty, gdy Moskal z zażenowania gapił się pod swoje nogi. Pech chciał, że kamery to wyłapały. Jaki on ma wpływ na drużynę? po Cholerę wprowadza Cywkę w doliczonym czasie gry? Czemu trzyma na ławce Handzika i Kuczaka? Czy naprawdę można zagrać bardziej żenująco niz Crivellaro czy Boguski? Chyba mam płytką wyobraźnię bo sobie tego nie wyobrażam... W dodatku gra polegająca na bezsensownej wymianie 1000 podań. Jaki to ma sens? Wpuszczanie Urygi? Przecież chłop ustawia się w jednej linii ze środkowymi obrońcami. I my chcemy wygrać mecz... ? Panie Moskal, kończ waść wstydu oszczędź. Trzeci mecz z rzędu 0-0 u siebie to ogromny policzek dla kibiców. Nawet drużyny przeciętniejsze od nas potrafią u siebie strzelać bramki i wygrywać. Derby i nastepny mecz z Legia uratują nam frekwencje, jednak jeśli gra i wyniki się nie poprawią to na ostatni mecz z Pogonią nawet 5 tyś kibiców nie przyjdzie. Słowo ws. Kwiatkowskiego. Klub powinien wystosować pismo do pzpn na jakiej podstawie Kwiatkowski przedlużył mecz tylko o 4 minuty. Same racowisko trwało dłużej nie wspominając o zmianiach. Nie wiem jak można trzymać tak fatalnych sędziów w ekstraklasie. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|