
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#1
|
|
Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?
co oni na tych treningach cwicza? klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas. Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich . Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ? karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.10.2015 o godz. 00:25.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#2
|
Zamiast irytować się na Moskala, podziękujcie pionowi sportowego za "wzmocnienia" przed sezonem.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 31.10.2015 o godz. 09:31.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#3
|
|
Ty tak dla jaj?Jeśli wie że strzały z dystansu nie są ich mocną stroną to po co im każe? Skoro kuleją stałe fragmenty gry to co zawodowcy robią na treningach? Za nami 14 kolejek , przerwy na reprezentację więc chyba pasowało by wymagać od trenera jakiegoś progresu, jakiegoś pomysłu na rozwiązanie naszych widocznych bolączek. Za transfery Kazek nie odpowiada, za wykonawców nie odpowiada, za stałe fragmenty nie odpowiada, za formę nie odpowiada, za wyniki nie odpowiada...może chociaż za murawę , napompowanie piłek lub koklusz? - to jest właśnie irytujące. I nie mam na myśli zmiany trenera ale na boga, niech oni pokażą że coś na tych treningach robią.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 31.10.2015 o godz. 10:53.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|