bridgeburner napisał(a):

Głównym mankamentem jest niezmiennie Moskal Kazimierz
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co
Oby do wiosny nie musiał czekac
|
Nie do konca sie zgodze. W tych trzech meczach stwarzalismy sobie sytuacje, gralismy calkiem ladna pilke, jedyne co zawiodlo to skutecznosc. Na to Moskal nie ma wplywu. Tak jak wczesniej pisalem, dzisiaj tez mielismy sytuacje ale jak sie nie trafia czegos takiego jak Boguski to nie ma mowy o bramkach.
Wplyw ma za to na fakt, ze wpuszcza na boisko kolka Uryge, ktory ma problem z podaniem do przodu a i do tylu nie zawsze mu wyjdzie. Wplyw ma tez na to "wjezdzanie" do bramki. Jak pokazaly mecze z Jaga czy Podbeskidziem, jest to skuteczna taktyka. Problem w tym, ze potrzeba lepszych wykonawcow zeby byla powtarzalna.