
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#1
|
Ostatni raz wygralismy tam w PP w 2014 r. (2-4), a w lidze.....w 2008 (kolejny sezon po tym jak ukuł RadoMatu. ![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Guest
|
#2
|
Kolejka 25 - 12-13 kwietnia Jagiellonia Białystok 1-2 Wisła Kraków 12 kwietnia, 20:00 (12 000)Łukasz Tumicz 76 - Radosław Matusiak 16, Marek Zieńczuk 65 @tofik W Wiśle 1998-2011 byłby od wycierania kurzu z ławki i pompowania/podawania piłek, a dziś fajnie, że jest tylko nie wiadomo gdzie mu kazać biegać żeby cokolwiek z tego było. To zresztą uwaga skierowana do dużo większej liczby obecnych Wiślaków.
Ostatnio edytowane przez arti : 23.10.2015 o godz. 17:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#3
|
|
Przepraszam, że jestem taki grammarnazi, ale co wy macie z tym "ukuciem"? To chodzi o jakieś skuwanie betonu młotem? Jeśli już to "ukłuł". Matusiak ukłuł. http://futbolowafarsa.com/artykuly/6...c-brozek-wisla Cytat:
![]()
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.10.2015 o godz. 18:02.
|
||
|
|
Guest
|
#4
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|