The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na:
KW Prawo i Sprawiedliwość 66 30,14%
KW Platforma Obywatelska RP 10 4,57%
KW Partia Razem 1 0,46%
KW KORWiN 85 38,81%
KW Polskie Stronnictwo Ludowe 5 2,28%
KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 2,74%
KWW „Kukiz’15” 19 8,68%
KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 7,31%
Inny 11 5,02%
Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2015, 19:13
Jeżeli będę gdziekolwiek zakładał firmę, to nie będzie się znajdować na terenie RP.

Zobaczę tę różnicę. I Ty również. Przy 60mln zysku rocznym za 3 stawkę. Tylko minie ponad 8 lat zanim to, co wypierrdolicie do kosza (czyt. dacie ciapatym jak zapowiedział Jarosław) zostanie odrobione.

Mirosław się cieszy, albowiem posiada własną firmę. On będzie płacił mniejsze podatki.

Ja jako osoba fizyczna, jak miażdżąca większość społeczeństwa będzie miała o 1% mniejszy VAT. To jest ta wielka zmiana? Ten "powiew napędzający polską gospodarkę"? Będę musiał w takim razie uważać, żeby nie przepuścić na głupoty. Karaiby sobie pierrdyknę.

Ci, którzy harują na te kilkaset tysięcy, zarywali nocki ucząc się, wypruwając żyły by dojść na ten poziom będzie musiał bulić na ciapaka. Pięknie.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 22.10.2015 o godz. 19:16.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:38.