
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na: | |||
| KW Prawo i Sprawiedliwość |
|
66 | 30,14% |
| KW Platforma Obywatelska RP |
|
10 | 4,57% |
| KW Partia Razem |
|
1 | 0,46% |
| KW KORWiN |
|
85 | 38,81% |
| KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
5 | 2,28% |
| KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
|
6 | 2,74% |
| KWW „Kukiz’15” |
|
19 | 8,68% |
| KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
|
16 | 7,31% |
| Inny |
|
11 | 5,02% |
| Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#1
|
|
Może nie wiesz Mirosławie, ale inteligencję otrzymujesz już po urodzeniu, jest ona zatem wrodzona. Problem w tym, że Ty swoją przestałeś na pewnym etapie rozwijać, w przeciwieństwie do mnie. Ot i cała w tym mecyja.
Radzę sobie znakomicie. Dziękuję za troskę. Ja natomiast martwię się o Twój nagły spadek liczby neuronów. Gdybyś się na ten wypadek ubezpieczył, już mógłbyś wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|