The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 18.10.2015, 21:27
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Cztery setki w meczu z przeciwnikiem, który niemalże nie wychodził z własnej połowy. Szału nie ma.
A ile setek stworzyliśmy z Koroną, która grała bardzo podobnie?
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 18.10.2015, 21:40
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
.... ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami
Taaaa jasne! To weź zadzwoń do jakiegoś Szejka, gość przyjedzie z walizką petrodolarów, ściągnie Kloppa, razem z nim z piętnastu grajków z Bundesligi i wtedy będziemy mogli wymagać wygranych z Niecieczą, Łęczną i Koroną! Chłopie ochłoń!
Wskaż mi lepszych grajków w tych trzech wyżej wymienionych ekipach niż Brożek, Jankowski i Ten "Murzyn" jak o nim piszesz patałachu! Kazek, Kazek i Kazek! Proponuję Panią Jadzię, sprzątaczkę szatni Wisły na trenera! Myślę, że ona z Głowackim przed meczem lepszą taktykę ustalą a i tańsza jeszcze kobiecina będzie od Kazka, więc na przyszłą rundę zaoszczędzimy w klubie te 10 koła miesięcznie. No bo czyż szczytem odwagi trenerskie nie byłoby zrobienie zmian w tym meczu nie w w 61 i 86 minucie a w np. 46? czyż szczytem marzeń naszych nie jest wyper..lenie Boguskiego i wpuszczenie w jego miejsce Marszalika? Ech!... szkoda gadać
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.10.2015, 21:41
Jakby to powiedział Stanislav Levy " Nie mam piłkarzy tylko pozorantów" To są pozoranty, nie piłkarze, więc cudów się nie spodziewać !!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 18.10.2015, 21:41
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Czym kierowano się podpisując na trzy lata kontrakt z niechcianym w Ruchu Maciejem Jankowskim?
To jest nie do pojęcia.

---

Nie popadajmy też w paranoję w drugą stronę. Jak mówiłem wcześniej - mam kisiel we łbie jeżeli chodzi o to czy zwalniać KM czy nie (choć po ostatnich występach coraz bardziej wydaję się mi że KM już prochu nie wymyśli, nie zmienia taktyki cały czas to 4-5-1, słabo reaguje na wydarzenia boiskowe, zmiany słabo trafione itd.), ale trzeba to sobie jasno powiedzieć. Za wyniki (beznadziejne) odpowiada KM i cały pion sportowy. Ja rozumiem, że ma związane ręce - długi, beznadziejna kadra, ale myślę, że mógłby działać bardziej kreatywnie - tj zmieniać czasem żelazny skład oraz żelazne 4-5-1, dopracować stale fragmenty gry (tylko mnie się wydaję, że ten element u nas to po prostu czynnik losowy, wyjdzie lub nie wyjdzie?), spróbować Cywki obok Mączyńskiego.. Możliwości rotowania składem są strasznie ograniczone, ale to w takich okolicznościach poznaje się dobrego trenera (vide Brosz w Kielcach).
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.10.2015, 21:42
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba cudów na kiju, żeby stworzyć 4 setki z Termalicą, Koroną czy innymi patałachami, gdzie grają jakieś Cebule, Sylwestrzaki i inne Wilusze. I nie mówcie, że takie Korony, Termaliki dysponują lepszymi składami niż Wisła z reprezentantem Polski, jednym z najlepszych skrzydłowych w ekstraklapie (Donald), byłym królem strzelców, jedną z silniejszych linii defensywnych, bo jest to śmieszne.


Z wypowiedzi na forum niektórych osób odnoszę wrażenie, ze trener Moskal jest odpowiedzialny dosłownie za nic.
Jak to za nic? Trener Moskal odpowiedzialny jest za to, żeby "być Wiślakiem z krwi i kości" i wtedy będzie "1906% poparcia."

Bo kogo obchodzą takie pierdoły, jak zdobywanie punktów? Przecież "gra się klei, tylko kopaczy dobrych nie ma." Przecież gdyby Kazek miał tak galaktyczną pakę jak Piast albo Łęczna, to dopiero pokazałby warsztat.

Każdy, ale to KAŻDY inny trener zostałby już dawno wywalony bez mrugnięcia okiem.
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.10.2015, 21:48
Moskal powinien sam się bronić wynikami, a nie mówiąc że to nie jego wina i że nie jest odpowiedzialny za to czy za tamto. To kto niby jest winy słabej formy Wisły ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 18.10.2015, 21:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Z wypowiedzi na forum niektórych osób odnoszę wrażenie, ze trener Moskal jest odpowiedzialny dosłownie za nic.
Ok, tak też myślałem.

Kilka kolejek temu, chwaliliśmy Moskala, że z mocnymi rywalami ugrał niezłe wyniki (co zresztą było prawdą). Szybko okazało się, że Ci 'nieźli' sa tak naprawdę przeciętni (Lech, Górnik, Lechia). Mówiono: Moskal obroni się terminarzem. teraz będziemy lać frajerów, no to idziemy 0-1 z Łęczną, wygrana z P-BB, 0-0 z Koroną u siebie, 0-1 z Piastem, 0-0 z Termaliką. Teraz już zostali tylko 'frajerzy' z Białegostoku, Lubina, Chorzowa i półmetek będzie za nami.

Moskal chyba ma zamiar wykręcić średnią zdobytych punktów poniżej 1 pkt/ mecz oraz zwycięstw poniżej 10%. Na razie ma 1,18 pkt/mecz i 22% zwycięskich spotkań.

Średnio widzę naszą ligową jesień 2015, tak średnio.

No dobra, widzę bez ściemy, że będzie bardzo źle.

Fajnie byłoby kiedyś usłyszeć z ust trenera "Jeśli nie będziemy wygrywać średnio co 3 meczu (a gdzie tam choćby co 2) to oddam się do dyspozycji zarządu."
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.10.2015 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 18.10.2015, 21:50
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Każdy, ale to KAŻDY inny trener zostałby już dawno wywalony bez mrugnięcia okiem.
Nie zgodze sie. Zaden trener nie zostałby zwolniony teraz kiedy :

a) nie ma kasy na nic
b) dzieje sie "na górze"
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 18.10.2015, 21:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba cudów na kiju, żeby stworzyć 4 setki z Termalicą, Koroną czy innymi patałachami, gdzie grają jakieś Cebule, Sylwestrzaki i inne Wilusze. I nie mówcie, że takie Korony, Termaliki dysponują lepszymi składami niż Wisła z reprezentantem Polski, jednym z najlepszych skrzydłowych w ekstraklapie (Donald), byłym królem strzelców, jedną z silniejszych linii defensywnych, bo jest to śmieszne.

Korony i Termaliki nie muszą dysponować lepszym składem. Piłka nożna to nie szachy, gdzie większość partii wygrywają białe. Wystarczy zastosować podobną taktykę, jak dzisiaj Termalika, żeby zniwelować ewentualne różnice i sprawić, że czołowe drużyny ekstraklasy stają się bezradne. Bo przecież to nie tylko nasza przypadłość, ale wszystkich "papierowych" mocarzy.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 18.10.2015, 22:00
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodze sie. Zaden trener nie zostałby zwolniony teraz kiedy :

a) nie ma kasy na nic
b) dzieje sie "na górze"
Niby tak, bo to podpowiadałby zdrowy rozsądek, ale jeszcze nie tak dawno:

a) Gaszyński ponoć musiał przekonywać zarząd, żeby Kazka nie wywalali, a skoro "a)", to i:
b) Skoro była opcja wywalenia Kazka, to był ktoś na oku i związane z tym jakiekolwiek plany finansowe.

Od tamtego czasu pojawiła się sytuacja z Genkovem, która może te ruchy zablokowała, chociaż dziwiłoby mnie, gdyby klub nie miał 'planu b' wiedząc, że sprawa może się tak rozstrzygnąć.

Tak naprawdę, to pytanie, czy Moskal zgodzi się rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron, to chyba jedyne rozsądne wyjście.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 18.10.2015, 22:15
Połowa fanatyków 'talentu' trenerskiego Moskala opowiadała ze jak bedzie bardzo złe to sam sie poda do dymisji. Bo przeciez jest honorowy..Chyba tego nie zrobi szybko. Korki od szampana strzelają w Zabrzu, Poznaniu i Bielsku. Jest kandydat do walki o utrzymaniem. Z tym trenerem bez pomysłu na grę na pewno. Dzis wychodzący kibice ze stadionu mieli identyczne zdanie. Temu panu dziękujemy. Gra jest fatalna. Zeby w meczach z zespołami korony, piasta. I termalici zdobyć 2 punktu to jest kur.. Kryminał! I żadne zakłamywanie rzeczywistości słabym boguskim, jeźdźcem bez głowy guerrierem czy , jankowskim, cywce tego nie zmienia. Mamy słabego trenera. Albo inaczej. Gramy bez trenera. Dopóki sie to nie zmieni, frekwencja przy r22 wyższa nie bedzie. Niestety. Zostaną samo fanatycy. A tak podnieść finansowo klubu sie nie da. I cała akcje pojdzie na marne. Zmiana jest konieczna. I oby nastąpiła w tym tygodniu.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 18.10.2015, 22:15
Dokonać zmian na stanowisku trenera - to przecież jasne, że Wdowczyk lub inny Skorża z miejsca nauczą Jankowskiego trafiać do siatki miast w bramkarza.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 18.10.2015, 22:17
Nie wiem ile Moskal ma wspólnego z naszą zatrważającą skutecznością (odpowiednie nastawienie), a w jakim stopniu chodzi tu o zwyczajny brak cohones u naszych kopaczy.

Faktem jest, że optycznie byliśmy lepsi w każdym jednym meczu w tym sezonie (może poza meczem z Piastem, gdzie było równorzędnie). Niestety za wrażenia artystyczne punktów nie dają, skuteczność jest gówniana, a do tego sędziowie jak zwykle nam część punktów zwyczajnie rozkradli.

Takie rzeczy są w stanie wybić każdą drużynę z uderzenia.
Widać u nas totalny brak pewności siebie - np. jak nie strzelimy bramki w pierwszym kwadransie to już powoli udziela się drużynie panika, że nie zdążymy i zaczyna się wkradać chaos.

Teraz pytanie czy ci grajkowie mają tak w DNA, czy po prostu tak na nich Kaziu wpływa. Co jak co, taka ilość remisów w tak ogromnej puli meczów jest czymś niespotykanym na skalę europejską.

Wg mnie - potrzebna jest zmiana. Nie dlatego, że mam coś do Kazka, ale on z tymi chłopakami nic nie osiągnie. Widocznie nie ten charakter pod tego typu materiał ludzki.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.10.2015 o godz. 22:24.
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 18.10.2015, 22:20
Skoro nie wygrywamy zTermaliką, Koroną, Łęczną itd. to z kim mamy wygrać ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 18.10.2015, 22:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dokonać zmian na stanowisku trenera - to przecież jasne, że Wdowczyk lub inny Skorża z miejsca nauczą Jankowskiego trafiać do siatki miast w bramkarza.
Skoro inni trenerzy z dużo niżej notowanych piłkarzy Piasta, Korony czy Łęcznej potrafią wyciągnąć więcej niż Moskal z naszych, to problem może jednak nie jest tylko w piłkarzach?

Ponawiam pytanie, za co odpowiedzialny jest trener Moskal w drużynie?
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 18.10.2015, 22:34
raindog napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że logika jest dla niektórych trudną dziedziną, więc będzie krótko:

1) Gramy z kolejny mecz przeciwnikiem, który muruje bramkę (w takich meczach zawsze trudno o klarowne sytuacje).
NO I? Odwieczny problem drużyn relatywnie silniejszych, które grają z relatywnie słabszymi. Moskal nie jest tu akurat jedynym biednym trenerem na świecie, który znajduje się w takiej sytuacji

raindog napisał(a):Wyświetl post
2) Klarowne sytuacje są. ...i na początku meczu, i na końcu, a zatem rozegranie piłki funkcjonuje.
Nazywanie rozklepania obrony takiej drużyny, jak Termalica przy pomocy najbardziej prymitywnego z piłkarskich zagrań, czyli odegrania z klepy, FUNKCJONUJĄCYM ROZEGRANIEM, to dość duże nadużycie, bo jest to akurat absolutna podstawa w tej grze zespołowej.

raindog napisał(a):Wyświetl post
3) Tym, co zawodzi jest skuteczność napastników / piłkarzy ofensywnych.[/B]
Tym, co TEŻ zawodzi jest skuteczność napastników/piłkarzy ofensywnych.

raindog napisał(a):Wyświetl post
4) Trener nie ma praktycznie możliwości rotacji w składzie.
Rotacji może i nie, ale za to ma możliwość wprowadzenia więcej niż jednego prymitywnego ustawienia, zaimplementowania kilku powtarzalnych schematów taktycznych i - jeśli to nie zbyt wiele - może paru opcji wykonywania stałych fragmentów gry, które nie kończyłyby się wielkim bajzlem przy kontrach przeciwnika.

raindog napisał(a):Wyświetl post
5) Jaką decyzję powinien podjąć prezes?

a) dokonać zmian na stanowisku trenera
b) pomyśleć o wzmocnieniu ataku
A) ORAZ B)


Widzisz, chciałeś logikę, a wyszła słaba retoryka.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 18.10.2015, 22:40
Wisła w meczach z Łęczną, Koroną, Piastem i Niecieczą stworzyła kilkanaście bramkowych okazji i nie strzeliła żadnego gola w tych spotkaniach.

To wina Moskala, że mimo stworzenia wielu okazji Jankowski, Brożek, Crivellaro, Donald, Mączyński i inni nie potrafili niczego wykorzystać?

Sam Jankowski powinien mieć w tych spotkaniach z pięć bramek.

To nie Moskal odpowiada za to.

Widać, że Wisła nie ma problemów ze stwarzaniem sytuacji, dużo gorzej jest ze skutecznością.

Z tym, czy Wiśle są zawodnicy, którzy na przestrzeni ostatnich lat regularnie trafiali do bramki w dłuższym wymiarze czasowym?

Jeśli takowy jest - Pa.Brożek, to upływ czasu daje o sobie znak, a poza tym Paweł przez wiele lat był krytykowany, że aby strzelić gola, to musi kilka sytuacji zmarnować.

Jankowski od kilku lat nie potrafi wrócić do formy ze swojego najlepszego okresu w Ruchu, Boguski po serii ciężkich kontuzji wiadomo.

To kto ma strzelać?

Wiśle nie potrzeba zmiany trenera, tylko skutecznego napastnika oraz kreatywnego rozgrywającego/skrzydłowego, który dałby coś nieszablonowego na boisku, bo problem jest z jakością na boisku, bo kilku graczy jest już coraz słabszych, a kilku nowych zawodzi.

Za wąską kadrę i za całą resztą, to nie Moskal odpowiada.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 18.10.2015 o godz. 22:49.
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 18.10.2015, 22:44
Ehh już myślałem, że Chłopak, który wbiegł na murawę pokaże naszym ślepcom w którą stronę kopać żeby do siatki wpadło, ale nie dali mu dojść do piłki zanim musiał się ewakuować. W każdym razie trzeba przyznać, że im bliżej końca meczu tym większą poprawę w grze było widać (w sensie kończenia akcji strzałem) gorzej (delikatnie to ujmując) było z ich celnością.
Na treningach powinni ćwiczyć do bólu strzały z każdej pozycji, bo na razie wygląda to mizernie, ale ponoć... "trening czyni mistrza".
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 18.10.2015, 22:50
raindog napisał(a):Wyświetl post
No to teraz powiedz, jak Termalica grała w ostatnich meczach; jak poradziła z nią sobie dużo silniejsza pod względem kadry Legia? Nie sztuką jest murować własne pole karne.

Ustawienie, taktyka jest w dużej mierze po to, by nie dopuścić rywala do możliwości zdobycia bramki oraz stworzyć jak najwięcej sytuacji do jej zdobycia. To funkcjonuje.

Patrz Borussia - jednego dnia są 2 najlepszą drużyną w Europie, następnego walczą o utrzymanie. Dlaczego? Zmiana 2 napastników + cholerny pech.
Jednostkowymi przypadkami, takimi jak Borussia, to możemy się przerzucać do rana. Ty zagrasz kartą Borussii, a ja Simeone w Atletico, ale w sumie cieszę się, że przywołałeś akurat ten przykład, bo akurat Dortmund to świetny przykład na to, że formuła jakiegoś (choćby i nawet genialnego) trenera może się wyczerpać. Kazimierz Moskal od marca nie jest nawet w stanie żadnej formuły wprowadzić.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 18.10.2015, 22:51
potrzeba skutecznego napastnika, kreatywnego pomocnika i pewnie koło 13 klasowych zawodników. I po ch... Nam wtedy trener. Osłabia mnie zaślepienie niektorych kibiców. Najgorsza średnia w historii. Najbardziej frajersko tracone punkty w ostatnich latach w ekstraklasie. Ale to przeciez za trenera ktorego największym sukcesem w trenerce jest komiczna utrata awansu do ekstraklasy w 94 minucie po strzale bramkarza. W sumie wszystko przestaje dziwić. Ale kur... Ni w cholerę nie moge pojąć dlaczego prezesi termalici i gks pozbyli sie takiego super trenera. Pewnie mieli takich słabych zawodników jak Brożek, Jankowski a itp.a jak wiemy, Moskal wygrałby wszystko. Gdyby tylko miał 18 klasowych zawodników. To nie jego wina ze ma patalachow ...
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 18.10.2015, 22:58
raindog napisał(a):Wyświetl post
KRÓTKO: Kto za Moskala?
Jak już pisałem wcześniej:

Liczę, że w zarządzie wygra zdrowy pragmatyzm kierowany przyszłością Wisły i zdecydują - mając ode mnie więcej informacji/prognoz o stanie finansowym - czy lepsze dla klubu jest trzymanie przeciętnego Moskala, czy zwolnienie go i zastąpienie kimś innym.

KTO? Moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 18.10.2015, 23:09
raindog napisał(a):Wyświetl post
KRÓTKO: Kto za Moskala?
Lepszy bedzie Ktokolwiek mogący wykazać sie sukcesami/osiągnięciami w prowadzeniu drużyny na tym poziomie rozgrywek. Ktos kto po prostu zna sie na robocie. To nie jest czas na eksperymenty na Wisle. Rozumiem, zatrudnianie prawdziwych Wislakow fajna sprawa. wielki szacunek do Kazimierza za lata spędzone przy R22. Ale trenerem jest słabym. Czasu na pokazanie swojego pomysłu, schematów w grze było mnóstwo.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 18.10.2015, 23:10
raindog napisał(a):Wyświetl post
Czyli zwolnienie przeciętnego Moskala, płacenie 3 trenerom i zatrudnienie kolejnego przeciętnego, bo na dobrych nas nie stać?

Ja to widzę tak. Siadają do rozmów i pytają się Moskala, jakie stawia sobie cele do końca rundy. A na koniec zwierają dżentelmeńską umowę, że jak ich nie zrealizuje, to sam rozwiązuje kontrakt. No chyba, że chcemy mu płacić jeszcze przez kolejne pół roku więcej. Stać nas, możemy.
Akurat Moskal wydaje się osobą, która mogłaby rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron, mimo że to może być jego ostatni poważny klub, który poprowadzi sam. Przynajmniej w ciągu najbliższych kilku lat.

raindog napisał(a):Wyświetl post
może się okazać, że będziemy bić się o 14 miejsce.
Niestety jeżeli Moskal utrzyma swoją średnią puntów, to technicznie już bijemy się o 10-14.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 18.10.2015 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 18.10.2015, 23:38
raindog napisał(a):Wyświetl post
@pomeran Skoro ktokolwiek, proszę o konkrety.

Po prostu wskażcie trenera, za który będzie gwarantował lepszą grę, a którego zatrudnienie warte będzie opłacania trzech kontraktów.

Na ten moment Moskal raczej nie zrezygnuje, gdyż zapewne ma świadomość, że wina małej ilości punktów w dużej mierze spowodowana jest grą bez napastnika.
Nie rozumiesz, że to nie takie proste? Ktoś Ci napisze Skorża, ktoś inny Andrea Stramaccioni, a jeszcze ktoś Armando Evangelista, tudzież inny ex-Jugol z Maribora. My oceniamy Moskala, a kto ewentualnie ma przyjść zamiast niego, to już decyzja zarządu, który NA BANK ma plan B.

I owszem, żaden trener nie gwarantuje sukcesów, ale nowy trener gwarantuje jedno - zmianę. A to akurat zawsze daje pozytywnego kopa.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 18.10.2015, 23:57
raindog napisał(a):Wyświetl post
A ja oceniam realną sytuację Wisły.

Probierz to dobry trener czy nie? Fornalik dobry czy nie? Michniewicz dobry czy nie?
W praktyce- czasem bardzo dobry, czasem beznadziejny.

Moskal, póki co, nie miał jeszcze tak złej serii jak oni, że ich drużyny w pewnym momencie, nie dość, ze nie punktowały, oto jeszcze nic nie grały. To jest całkiem inna sytuacja. My gramy, potrafimy zdominować przeciwnika, z tą różnicą, że koncertowo pieprzymy 100% sytuacje. Do tego, gdy spojrzymy na niewydrukowaną tabelę, to jesteśmy w czubie.

Panowie, mamy złą sytuację budżetową, więc w tym momencie po prostu nie stać nas na ryzyko, gdzie na jednej szali są puchary, a na drugiej spadek.
Ok, jeszcze raz: mam nadzieję, że zarząd zrobi to, co będzie najlepsze dla klubu. I tyle.

Ale (i to jest tylko moje prywatne zdanie) jakby się jakimś cudem okazało, że mamy kasę, to widziałbym...Marko Nikolica. Ale to nie ten temat i nie ta pora.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 19.10.2015 o godz. 01:00.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 19.10.2015, 00:03
raindog napisał(a):Wyświetl post
@pomeran Skoro ktokolwiek, proszę o konkrety.

Po prostu wskażcie trenera, za który będzie gwarantował lepszą grę, a którego zatrudnienie warte będzie opłacania trzech kontraktów.

Na ten moment Moskal raczej nie zrezygnuje, gdyż zapewne ma świadomość, że wina małej ilości punktów w dużej mierze spowodowana jest grą bez napastnika.

Mam nadzieje ze nie jest typowe pytanie na zasadzie podaj kandydata a my to Obsmiejemy. Bo to tylko przykład.
Raz Kocian. Dwa, duzo bardziej nie do zaakceptowania przez wielu tutaj - wdowczyk. oczywiscie to tylko przykłady. Teraz lepszy byłby nawet lenczyk czy Tarasiewicz. Niestety w przypadku naszego obecnego trenera nie trudno wskazać tego z większymi osiągnięciami. Bo w zasadzie każdy pracujący w eklapie/ 1 lidze ma większe.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 19.10.2015, 00:11
No i co...

Zamienicie Moskala na Czesia Michniewicza i co wam to da?

myslicie ze nagle Pawel bedzie hat-tricki walił? taaa

Problem WIsly to problem
braku napastnika
braku skutecznosci
i braku kogos kto by strzelal z 15,20 metrow..
..
I wtedy taki Brozek moglby isc na dobitki ,jak za starych czasow.Ale ze nic sie w grze w 16-stce nie dzieje ze jest jak jest.

Sama gra WIsly za Moskala,.....ładna dla oka czasem klepki az oczy sie przeciera.Tylko wlasnie to kończenie akcji.

Najlatwwiej jutro zwolnic Moskala,zatrudnic kolejnego Engela i myslec ze to uleczy Wisle.Wisle uleczy ktos ofenswyny ,ale jak sie sciaga pomocnikow i obrancow zamiast kogos dla Pawla czy chocby decyduje na odjscie Stepinskiego to jest jak jest/
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 19.10.2015, 00:24
raindog napisał(a):Wyświetl post
Panowie, mamy złą sytuację budżetową, więc w tym momencie po prostu nie stać nas na ryzyko, gdzie na jednej szali są puchary, a na drugiej spadek.
Z tymi pucharami to sobie jaja robisz!? Obecnie, to my się z taką żenadą nie dostaniemy do pierwszej ósemki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.10.2015, 05:40
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
.

Sama gra WIsly za Moskala,.....ładna dla oka czasem klepki az oczy sie przeciera.Tylko wlasnie to kończenie akcji.
oo, i tu drogi panie uderzyłeś w sedno. I ja tu osobiście widzę problem, ale nie w kończeniu akcji a właśnie w grze Wisly ladnej dla oka ze oczy sie przeciera. To jest "ukryty" problem. Im bardziej chcemy grac ladnie, tym sami sobie stwarzamy trudniejsze sytuacje do wykończenia. Chce przez to powiedzieć ze taktyka jest za trudna do wykonania. Oczywiscie, raz od wielkiego dzwonu taka koronka wyjdzie i piejemy z zachwytu ze piekna akcja itd. Ale to nie jest regularne. Regularne natomiast jest klepanie przed i w 16-ce które w 99% nie prowadzi nawet do strzału na bramke. O to mam pretensje. To powinno byc kilka podan i lufa a nie miliion jak Barca. Nie ten poziom. Gramy za trudna jak na nas pilke.

ps- co nie zmienia faktu ze Jankowski jest paralitykiem.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 19.10.2015, 06:18
wczoraj w Liga+ Ekstra padło fajne zdanie:

co by było gdyby Wisła dwa,trzy mecze z tych siedmiu (remisów) wygrała? a no to, że miałaby 4-6 punktów więcej i byłaby v-ce liderem ekstraklasy i od razu jak bardzo zmieniłby się odbiór tej drużyny.

Więc racja, klepka jest, fajna dla oka, ale gdyby to się chociaż nie zremisowało, a ze dwa wygrało, to teraz byłby zachwyt nad drużyną.

dzięki tommiyacht
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez ArturBarlinek : 19.10.2015 o godz. 06:41.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:07.