
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Paralityk, kaleka, miernota, parapiłkarz, pokraka, łajza, pseudokopaczyna, nieudacznik, lebioda, patałach, łamaga, antytalent, oferma, niezdara, sierota, ciamajda, ciapa, gamoń, wymoczek, partacz, niedojda, fajtłapa, ciemięga, niedołęga, dyletant, niemota, mimoza, niedorajda, osioł, łachudra, popapraniec.
Ktoś zna jeszcze jakieś kulturalne określenia na "grę" Macieja Jankowskiego? Przecież to co gość sobą prezentuje jest niewiarygodne. Chłop jest chyba najsłabszym zawodnikiem w ostatnich 10 latach w Wiśle, na pewno na równi z asami pokroju Czekaja, Frederiksena. I gra w pierwszym składzie non stop i u Smudy i u Moskala. Czy on ma na nich jakieś kwity? Najgorsze jest to, ze to osobnik kompletnie pozbawiony wstydu. Miał czelność poprosić o rozwiązanie kontraktu. Klucz do wygrywania meczów to trzymanie Urygi i Jankowskiego z dala od składu. Za nich może grać ktokolwiek. Szkoda, ze młodzi prezentuja tak beznadziejny poziom. Umówmy się jest beznadziejnie na prawie każdym polu i boję się, że kroczymy ścieżką Śląska Wrocław, a wcześniej Widzewa i ŁKSu. Brak perspektywicznych zawodników, stadion wypełniony w 30% i mogę wymieniać i wymieniać. Ciemność widzę, ciemność. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|