The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.10.2015, 18:00
Szlag mnie trafia jak pomyśle jakie bramki ładował wczoraj Stępiński.
Nie został u nas z prostej przyczyny.
Bo książęta Wisły Brożek i Boguski są przyspawani przez trenera do murawy i obojętnie co grają i tak maja plac.

Moskal nie jest winien temu, że książę mając przed sobą 7 metrów 32 cm pustej bramki i godzinę na zastanowienie trafia w jeden punkt, który może przeszkodzić w zdobyciu bramki. W bramkarza.

W pierwszej połowie trzeba było zdjąć Boguskiego. W 60 minucie Brożka i Jankowskiego.
A stał jak słup soli przez cały mecz.
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.10.2015, 18:04
Elefant napisał(a):Wyświetl post
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.
Cywka miał ochotę grać? Chyba gorzkie żale na fujarce.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.10.2015, 18:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Szlag mnie trafia jak pomyśle jakie bramki ładował wczoraj Stępiński.
Nie został u nas z prostej przyczyny.
Bo książęta Wisły Brożek i Boguski są przyspawani przez trenera do murawy i obojętnie co grają i tak maja plac.

Moskal nie jest winien temu, że książę mając przed sobą 7 metrów 32 cm pustej bramki i godzinę na zastanowienie trafia w jeden punkt, który może przeszkodzić w zdobyciu bramki. W bramkarza.

W pierwszej połowie trzeba było zdjąć Boguskiego. W 60 minucie Brożka i Jankowskiego.
A stał jak słup soli przez cały mecz.
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.
I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.10.2015 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.10.2015, 20:08
arti napisał(a):Wyświetl post
I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.
To jest kwintesencja tego co się dzieje od strony sportowej z Wisłą. Zatrudniamy n-tego pomocnika w przerwie letniej a w kadrze mamy słownie jednego napastnik, który od dłuższego czasu jest bez formy. Opieranie zespołu na Brożku i Głowackim a więc zawodnikach po drugiej stronie kariery piłkarskiej przypomina mi sytuację Łks i Odry Wodzisław. Co najśmieszniejsze, że tych co w lecie sprowadzono i podpisano z nimi 3-letnie umowy nic nie grają a są w wieku, w którym piłkarz osiąga szczyt formy.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.10.2015, 19:39
Nędza ma od dzś na imię Denis Popov to 2 ligowy zawodnik o nędznych umiejetnościach i zupełnym brakiem pomysłu na grę na ekstraklasowym poziomie.Grając z Termaliką Moskal drugą zmianę dokonuję w 85 minucie. Proponował bym do ataku kibica ,który strzelil bramkę w meczu z gwiazdami przynajmniej nie trzeba było by mu płacić.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:34.