
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#1
|
|
Szlag mnie trafia jak pomyśle jakie bramki ładował wczoraj Stępiński.
Nie został u nas z prostej przyczyny. Bo książęta Wisły Brożek i Boguski są przyspawani przez trenera do murawy i obojętnie co grają i tak maja plac. Moskal nie jest winien temu, że książę mając przed sobą 7 metrów 32 cm pustej bramki i godzinę na zastanowienie trafia w jeden punkt, który może przeszkodzić w zdobyciu bramki. W bramkarza. W pierwszej połowie trzeba było zdjąć Boguskiego. W 60 minucie Brożka i Jankowskiego. A stał jak słup soli przez cały mecz. I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać. To jest wina Moskala. |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
Cywka miał ochotę grać? Chyba gorzkie żale na fujarce.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Guest
|
#3
|
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun. I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.10.2015 o godz. 18:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#4
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#5
|
|
Nędza ma od dzś na imię Denis Popov to 2 ligowy zawodnik o nędznych umiejetnościach i zupełnym brakiem pomysłu na grę na ekstraklasowym poziomie.Grając z Termaliką Moskal drugą zmianę dokonuję w 85 minucie. Proponował bym do ataku kibica ,który strzelil bramkę w meczu z gwiazdami przynajmniej nie trzeba było by mu płacić.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|