
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#1
|
|
Davss
Ja po meczu w Bielsku nie zakładałem że dziś będzie grad goli dla nas tak jak Ty sugerowałeś to wyżej, liczyłem na 3 punkty. Skoro ten mecz był słaby to jak ocenić I połowę w Łęcznej ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#2
|
1 połowa w Łęcznej była żenująca, ale coż... Jakbyśmy mieli lepszego zawodnika niż Jankowski napewno bysmy wtedy nie przegrali, a dzisiaj wygralibysmy. Jak można było nie strzelic z tego bramki w doliczonym czasie? Tylko walic po poprzeczce to tylko on wie. No coż teraz trzeba liczyć na porażke z Piastem, bo remis z taka gra będzie mega sukcesem!!! Brawo, Legia nam odskoczy, żydy mogą przeskoczyć brawo! Popisaliście się na całego dzisiaj!!! Znowu zjebany tydzien, nic tylko się ochlac!!!!!! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|