
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 06.2009
Offline |
#11
|
|
Możliwości na nagrody jest wiele:
1. Spiker wyczytujący składy 2. Osoba obsługująca telebim w 1 i 2 połowie 3. Obejrzenie meczu w loży z v-ce prezesem 4. Asystent trenera na 1 i 2 połowę 5. Kierownik drużyny na 1 i 2 połowę 6. Mecz na ławce rezerwowych podczas 1 i 2 połowy 7. Imię, nazwisko i zdjęcie na bandach reklamowych 8. Udział w konferencji prasowej przed i po meczu 9. Przeprowadzenie konferencji prasowej jako rzecznik prasowy 10. Żółta i czerwona kartka z meczu 11. Rozmowa motywacyjna z piłkarzami w przerwie meczu 12. Przeprowadzenie wywiadu z piłkarzami po meczu |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|