The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bmark
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.08.2015, 04:08
To ja powiem tak: Myślenie o 15 czy 16 czy 17 czy o 299 miejscu jest błędne samo w sobie - nasze kluby murzą punktować ile dają rade, a nie polować na miejsce w rankingu - ono przyjdzie samo. Na 15 nie mają szans wypunktować i dzięki bogu, bo przy dzieleniu dorobku na 5 to byłby dla nas dramat. Za rok to też fikcja, ale za dwa lata, trzy lata.. czemu nie?
Bycie przez rok na 15 miejscu dla samego bycia na 15 miejscu to jak sex z kozą - ostry fetysz
15 miejsce to 5 drużyna plus drugie miejsce w lM. no więc dla przypomnienia:
Legia może dociągnie do 30p, może 32p. Lech daj boże do 13p.
Ile potrzeba na rozstawienie w grupie niemistrzowskiej w głupiej III rundzie?
2012 - 41,3p
2013 - 46,4p
2014 - 34,4p
2015 - 31,5p
Innymi słowy - nasze kluby z drabinki niemistrzowskiej nie mają większych szans na awans nawet do IV rundy LM,
Na dziś dzień mamy pewniaków jeśli chodzi o 2 drużyny w pucharach, ciężko o wskazanie 3, czwarta to loteria a za prawidłowe wskazanie piątej powinni płacić jak za 5 w lotka.
Nasze kluby idą w dobrą stronę. Wreszcie krążą wokół wyjścia na zero. Przestają jechać na kredyt. Przestają dramatycznie przepłacać za piłkarzy. Umowy sponsorskie i za prawa tv wyglądają coraz lepiej. Zamiast zwalniać kolejnego trenera w sezonie zaczyna się inwestowanie w sztab szkoleniowy, medyczny czy analityczny. To kosztuje niewiele, a warte jest więcej niż zatrudnienie nowego trenera czy nowego zawodnika.
15 miejsce przyjdzie samo, gdy będziemy na to gotowi jako liga, a gdy do niego dojemy - będziemy szli dalej, na 12. A nie wizyta na 15 i spadek na 20...
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.08.2015, 11:24
bmark napisał(a):Wyświetl post
15 miejsce przyjdzie samo, gdy będziemy na to gotowi jako liga, a gdy do niego dojemy - będziemy szli dalej, na 12. A nie wizyta na 15 i spadek na 20...
Czyli lepiej być przez 3 sezony poniżej 15go, niż 2 razy poniżej i 1 raz na tym 15?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.