
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 08.2015
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#11
|
|
Tak jak pisałem wyżej, najważniejszy mecz w rundzie rewanżowej to ten Hajduka ze Slovanem. Jeżeli Hajduk odpadnie, to wszystko będzie w rękach naszych klubów. Oczywiście muszą jeszcze się ziścic warunki odpadnięcia dwóch klubów austriackich i dwóch rumuńskich, co wydaje się dośc prawdopodobne.
Sytuacja Cypru już jest zła i Polska przy przyzwoitej grze Lecha i Legii w grupie powinna Cypr łyknąc. Szwecja, Białoruś i Izrael nie mają szans na doścignięcie nas, więc nie ma co się na te kraje oglądac.
Ostatnio edytowane przez KapitanRyks : 22.08.2015 o godz. 13:40.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|