The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.08.2015, 01:35
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tylko ze Zurawski to wracał do nas z wczasów i z myślą końca kariery a Paweł w tamtym sezonie prezentował się bardzo przyzwoicie. Wątpię, że myśli o zakończeniu kariery więc nie da się nie dostrzec regresu u niego jak i Głowackiego. Burliga na emeryturę sie chyba nie wybiera a prezentuje się także katastrofalnie i Popovic, choc tutaj to nie wiadomo czy to regres formy, byc może on taki poprostu jest hujowy.
Donald owszem notuje fajne występy, jednak on juz z taki dziwnie nabuzowany wrócił z mistrzostw. Skakać sie nauczył i wygląda jak by mu ktoś sprężyny w korki zasadził. I naprawde fajnie mu ta gra głową wychodzi.
Czy to zasługa Kazka? Znając kreatywność naszego dzikiego, pewnie to jego pomysł twórczy.
Paweł przestał strzelać w tamtym sezonie. To chyba już 12 spotkań bez bramki. Możliwości jest kilka. O jednej wspomniałem. Drugą może być typowy dla niego słabszy okres. Chyba nigdy nie miał tak długiego, ale zdarzyło mu się w Wiśle kilka zapaści. Trzeci powód jest oczywisty. Brak zawodnika takiego, jak Stiilić, który potrafiłby go odpowiednio wykorzystać. Czy czasami spadek jego skuteczności nie zbiegł się z gorszą formą Semira pod koniec sezonu? Być może każda z tych przyczyn wpływa na jego skuteczność w jakimś stopniu, bo z jednej strony nie dostaje wiele dobrych podań, z drugiej widać, że nie jest już tak dynamiczny, jak kiedyś.

O Popovicu i Cywce, Crivellaro nie ma sensu wspominać. Zero odniesienia. To samo dotyczy Mączyńskiego. Być może jest tak dobry jak zawsze i żadna w tym zasługa Moskala.

Poza Donaldem bardzo dobrze prezentują się Jović, Guzmics, nieźle jak na siebie Jankowski. W wysokiej formie był Sadlok zanim nabawił się kontuzji.

O Donaldzie wspomniałeś.

Burliga gra słabiej, ale też musi hasać na lewej obronie. Tam sporo traci. Poza tym może mieć wahania formy. To w żaden sposób nie dyskredytuje Moskala.

Głowa jest słabszy, ale w jego przypadku wiek na pewno robi swoje. Nie bez powodu kończy karierę po sezonie.

Pozostali piłkarze bez zmian.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.