
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#11
|
|
Powiem tak. Jeśli ma być trener zagraniczny, to dziękuje bardzo. Jeśli ktoś przyjdzie, to musi poznać taki zespół. Piłkarzy, ligę i w ogóle zaaklimatyzować się w nowym kraju. Trener zagraniczny, jeśli będzie to na pewno będzie to jakiś słaby, początkujący trener. Mało tego takiego gościa nie obchodzi to, że Wisła ma problemy finansowe, tylko kase będzie chciał mieć kase na czas
Dajcie Moskalowi spokój. Dajmy mu trochę czasu. Widać pomysł w tej grze, to najważniejsze. Zawodnicy też dobrze z nim żyją, a jak się pojawi ktoś nowy kto im nie spasuje, to dopiero zacznie się ''zabawa''. Idzie to w dobrym kierunku, brakuje tylko i aż wygranych. Cierpliwości trochę !!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|