
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 08.2012
Offline |
#38
|
|
Trzeba przyznać, że jest bardzo dobrze.
Chyba każdy by wziął taki scenariusz przed dzisiejszymi meczami. Jest realna szansa na dwa zespoły w grupie a co to oznacza dla tegorocznego rankingu ? Oznacza, że raczej nie ma szans byśmy spadli niżej a przy naprawdę dobrzej grze istnieje jakaś szansa na awans bo Cypryjczycy będą mieć tylko jedną ekipę i to pewnie w LM gdzie ciężej o punkty, to samo Chorwaci jeżeli Hajduk w rewanżu nie odrobi jednobramkowej straty. Rumunii mogą zostać bez drużyny w pucharach ale oni chyba są za daleko. 5 punktów, co nawet przy zmniejszeniu w najlepszym wypadku przed fazą grupową do 4,5 punkta wydaje się nierealne. Bo to musiałoby oznaczać aż 9 wygranych obu ekip w grupach/dalszych fazach. Na pewno nie jest to niewykonalne, ale to raczej w sferze marzeń. Austryjacy też mają kłopot bo prawdopodobnie zostanie im jedna drużyna w LE czyli Rapid a ich punkty dzieli na 5. Jednak strata do nich to też 2,5 punkta więc sporo. Zobaczymy jak się rozwiną rewanże, najważniejsze to by Legia nie zrobiła psikusa, a potem możemy się zastanawiać. Co ważne Legia na pewno a Lech chyba już też będzie losowany z 3 koszyka. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|