
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#11
|
|
Nie fantastyczny tylko sredni jak pisalem. Fantastyczny to by byl 15-5-0. Kiepski 3-5-12. Beznadziejny 0-0-20. Chyba, ze dla Ciebie sredni to bylby 10-5-5, z tym ze przez ostatnie 20 spotkan z wszystkich druzyn ekstraklasy lepszy bilans od tego 10-5-5 mialy uwaga - az dwie druzyny. PS w tym jedna z tych druzyn klepala ogorkow w grupie spadkowej. Ogolnie branie pod uwage wynikow z tamtego sezonu jak dla mnie nie ma sensu. Niech Moskal sobie najpier zagra cala runde, po wlasnych przygotowaniach.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 18.08.2015 o godz. 22:28.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|