
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
W końcówce ub sezonu klub nie płacił! I grali jak grali. Jeżeli teraz też nie płaci, to wyniki są ponad stan. Zliża się koniec września i terminy płatności. Wtedy zobaczymy.
Zwykle jest tak, że gada się o świetnym trenerze, który ma zastąpić aktualnie zwalnianego, żeby kibicom i prasie umilić wypieprzenie aktualnego trenera, a potem przychodzi Okuka, Probierz, stary Kasperczak. Nie wierzę, że Wisłę stać na dużo lepszego trenera (trzeciego już). A jak ma Cupiał trochę wolnej kasy, to poprosimy napastnika i skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. A jeśli to tylko dziennikarska kaczuszka? ![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|