
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#11
|
|
Jeśli ktoś tu serio myśli o nowym trenerze, to w pięknym bagnie jesteśmy. Chyba że Podbeskidzie przygarnie Smudę.
![]() Mogą ściągać mnichów buddyjskich, mędrców ze wschodu i zachodu, syberyjskich szamanów i kogo tam jeszcze chcą. Jednak na rozgrzane głowy najlepszy jest chłodny okład. Drużyna ma potencjał, ale dla jego wydobycia lepsze byłoby dodanie dwóch nowych zawodników, a nie kolejna zmiana na stołku. Ja tam wierzę, że to była jedynie dosć ostra forma mobilizacji przed kolejnymi spotkaniami. Edit Osobiście polecam zasilić tworzący się z przodu klub emeryta tym zawodnikiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikael_Forssell (ktoś z klubu na pewno to czyta )
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 18.08.2015 o godz. 14:03.
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|