The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.08.2015, 13:13
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
To jest tak, że nie docenia się tego co się ma, dopóki się tego nie straci.

Teraz wydaje się, że gorzej być nie może, ale podobnie było kiedy był Probierz, po nim Kula, żeby na koniec dowalić ostatecznym absurdem, czyli Smudą - gościem, przez którego wizerunkowo straciliśmy najwięcej.
Najbardziej straciliśmy na tym że dzięki Smudzie przyszedł do nas Stillić.

Co jak co, ale to Smuda przez 1,5 roku odwalał niezłą robotę. Fatalna runda wiosenna 2015 nie powinna zamazać 3 miejsca na koniec 2013 roku (fantastycznej serii zwycięstw u siebie) i 5 na koniec 2014, wyniki o których tylko mógł pomarzyć Moskal, Probierz, Kulawik i teraz znowu marzy Moskal.
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.08.2015, 13:37
Przed sezonem takie wyniki wzięlibyśmy z pocałowaniem ręki. Amen.
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.08.2015, 16:32
Artykuł na "Weszło"

Weszło napisał(a):
„Przegląd Sportowy” informuje, że Moskalowi przedstawiono ultimatum – w piątek ma wygrać mecz z Pogonią Szczecin. W przeciwnym wypadku – wypad. W Myślenicach tylko czekają, aż trenerowi powinie się noga. Rzekomo Bogusław Cupiał za złe trenerowi ma zwłaszcza ulgowe potraktowanie Pucharu Polski i wystawienie w meczu z Ruchem Chorzów duetu żółtodziobów na środku obrony i rezerwowego bramkarza. Jednocześnie rok temu nie było problemem, gdy Franciszek Smuda otwarcie mówił, że PP ma głęboko w dupie.
Ciekawe ile w tym prawdy, a ile bezpodstawnych domysłów? Tak jak napisałem: kumulacja Czekaj, Kujawa i Buchalik to była żenada. Pytanie na ile zmieniła się sytuacja na linii Cupiał - Wisła oraz oczekiwania.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Moskal od początku nie ma silnej pozycji w klubie. A skoro Cupiał nie traktuje go na serio, tylko jako trenera zapchajdziurę, wkrótce się z nim rozstaniemy. Wystarczy, ze w głowie właściciela zrodziła się już wizja rozstania. Teraz wystarczy byle powód...
Bądźmy uczciwi - co Smudzie przyszło z jego rzekomo mocnej pozycji? Co dały Skorży wcześniejsze wyniki? Ktoś pamiętał Maaskantowi niedawne mistrzostwo Polski po meczu z Cracovią? Lista jest dłuższa i obejmuje takie nazwiska jak Kasperczak czy Nawałka, ale wiadomo o co chodzi.
"Mocna" czy "słaba" pozycja trenera w Ekstraklasie ogólnie, a u nas w szczególności to zwykłe medialne pitolenie dziennikarzy - mitomanów. Przestajesz sensownie punktować, to Twoja pozycja automatycznie staje się słaba.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2015 o godz. 16:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.08.2015, 18:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bądźmy uczciwi - co Smudzie przyszło z jego rzekomo mocnej pozycji?
Uczciwie? Nic nie dało. Ale wiemy, że jeśli w głowie Bogusława Cupiała zalęgnie się już taka myśl, nic go nie powstrzyma.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:45.