
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#1
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#2
|
|
Donald wyskoczył dosłownie pionowo w górę, o żadnym jego faulu nie mogło być mowy. Bramkarz interweniował niebezpiecznie i w sumie dosyć marnie, ale atak był na piłkę, którą też jako tako trafił, więc uważam że nie mogło być karnego z tej sytuacji. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#3
|
|
Ok...takie harce to może sobie bramkarz odp..lać na 5-tym metrze...a tutaj jak sam zauważyłeś interweniował niebezpiecznie...ale nie mogę się wypowiadać o szczegółach bo dokładnie nie widziałem co tam zaszło...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#4
|
|
Widziałem to na powtórkach - Donald na pewno nie faulował bramkarza. Wyskoczył pionowo, wysoko w górę, z rękami coś musiał zrobić. Bramkarz nie był w "piątce" więc specjalnie chroniony nie był. Już prędzej to on faulował. Z drugiej strony, nie podyktowałbym karnego w takiej sytuacji ergo sytuacja do puszczenia i gramy dalej. ![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#5
|
|
Ten przepis został wycofany już kilka ładnych lat temu. W piątce czy poza, bramkarza obowiązują te same zasady.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...27,1,1063.html A co do samej sytuacji, to moim zdaniem była czysta. Ani wolnego, ani karnego nie powinno tam być. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|