
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#1
|
Piłkę miał bodaj dwukrotnie, raz za długo holował, a raz ładnie wyszedł spod pressingu i w sumie tyle. Nie ma to jak się wyżywać na gościu co wszedł parę minut przed końcem, za to, że drużyna gdy go nie było na boisku po frajersku oddała 2 punkty. Ja podejrzewam, że jakby on wszedł zamiast Cywki, to byłaby szansa jakoś grę choć trochę poukładać, zwolnić i uspokoić. Cywka wniósł tylko chaos i niestety dał pretekst sędziemu do podyktowania faulu po którym padł gol (mocno dyskusyjna sytuacja, ale po kiego grzyba go łapał już po tym jak gość zagrał piłkę tylko on wie).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2015 o godz. 20:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#2
|
A kto się na nim wyżywa 5 kolejka i tak naprawdę nie pokazał nic. W pierwszym meczu dobra 1 połowa. Później podania na kilka metrów niecelne. Widać różnice między I ligą, a ekstraklasą. Z tą grą nie nadaje się, ale to nie oznacza, że za tydzień nie zaskoczy wreszcie i zacznie grać. Na pewno nie jest to kandydat do pierwszej 11 jak na tą chwile. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|