The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.08.2015, 19:56
Ta drużyna od kilku długich miesięcy popełnia te same błędy. I to jest ewidentnie wina Moskala. Jeśli historia frajerskich remisów powtarza się raz czy dwa, można to uznać za przypadek. Jeśli zdarza się po raz 10ty, to zwyczajnie jest wpływ "filozofii"i trenera. Albo nieumiejętność poradzenia sobie z tym problemem. Wychodzi koniec końców na to samo. A już poziom reagowania Moskala na to co się działo na boisku przez całą drugą połowę to jakiś żart z zawodu jaki wykonuje. Oddaliśmy całkowicie drugą część gry, bramki dla Lechii były tylko kwestią czasu a co robi Moskal? Nic nie robi. Ręce w kieszeniach. Żadnych zmian, choćby taktycznych, żadnych prób zmiany ustawienia. Nawet żadnego w....u na to co się dzieje. Zwyczajnie zero reakcji. Coraz częściej dochodzę to wniosku, że to mentalnie trener, któremu środek tabeli podświadomie odpowiada a myśl o zwycięstwie tak paraliżuje jego zespół, że zaczyna strzelać bramki w zasadzie sam sobie.
I niech mi tu nikt nie pisze o tym jaki zajebisty skład ma Lechia. Zachęcam do obejrzenia jej poprzednich meczy.
Jesteśmy frajerami. Po raz kolejny. Jeszcze 1-2 razy i przylgnie do tego zespołu ta łatka na bardzo długo. To im wchodzi w krew, staje się elementem najbardziej charakterystycznym tego zespołu.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 16.08.2015 o godz. 20:01.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:59.