The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.08.2015, 14:21
fialo napisał(a):Wyświetl post
Pajaca to sobie poszukaj u siebie w domu, nie powinno to zająć dużo czasu.

"Lepszy kibic odwrócony" S1mone i reszta .......i dużo głupot ale to przebiło wszystko. Tak sobie teraz tłumaczysz to, że kisisz swoją nawiedzoną dupę w domu jak Wisła gra? To już nie spisek masoński i zamach terrorystyczny na Twoją tożsamość w postaci Karty Kibica? Właśnie przez takich jak Ty, którzy siedzą przed monitorami Wisła jest tam gdzie jest.

Co do meczu w PP poszły absurdalnie duże kwoty z różnych stron świata na over 2.5, było to jedno z najgrubiej granych zdarzeń w tym dniu na świecie. Przypadek? Mnie to daje do myślenia.

Nie chce mi się kłócić z kościołem pt. "jesteśmy zajebiści, mamy świetnych piłkarzy". Spoko, macie prawo do takiej oceny. Ci świetni piłkarze nie wygrywają nawet 25% meczów w jakich grają. W tym sezonie wygrali jeden. Na wyjeździe nie wygrali od roku. Roku, ....a. Jesteśmy najlepsi!

I żeby byla jasność. Nie ma w tym żadnej winy Kazia Moskala. Z drużyny złożonej z przeciętniaków wyciska co się da.
Tu akurat myślę, że lepszy trener mimo wszystko byłby w stanie wyciągnąć więcej czego dobrym dowodem są w tej chwili niestety pejsy.
Ale oczywiście to wyjście na finansową prostą i stworzenie trwałych podstaw jest w tej chwili najważniejszą sprawą, po jej załatwieniu będzie można pomyśleć jak się odbić i wrócić na swoje miejsce..
Skład ogólnie rzecz biorąc wydaje się być słabszy szczególnie w ofensywie niż w poprzednim sezonie - samotny-coraz starszy Brożek, nie ma nikogo na miejsce Stępińskiego, nie widać wśród pozyskanych gracza o potencjale i charakterystyce Stilica..
Dalej pomoc - dzięki Mące nie tęsknimy za Dudką i Ostoją, notujemy też progres na bramce.
Ogólnie jednak moim zdaniem potencjał zespołów z przedostatniego (zwłaszcza) i ostatniego sezonu był większy niż obecnie i gdyby sytuacja klubu była zdrowa one spokojnie zdobyłyby pucharowe miejsce.
@Drozd Zasady gry z kk są jakie są, w tym kontekście mówisz- nie chcę chodzić na stadion na mecze Wisły. To zrozumiałe. Z drugiej strony to że takie podejście nie zbliża Wisły do spłaty długów i załatwienia np. kogoś kto zastąpiłby albo zagrałby z jedynym napastnikiem to też zapewne wiesz.
Ostatnio edytowane przez arti : 16.08.2015 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.