
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
|
Wygrywamy z mistrzem, remisujemy pechowo na Legii, a niektórzy modlą się o 6 miejsce żeby nie srać po gaciach na wiosnę. Cóż za pie....ony minimalizm. To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#2
|
![]() ![]()
|
|
|
|
Guest
|
#3
|
Niestety z jakością i efektywnością gry bywa bardzo różnie więc o wiele za wcześnie na fanfary. A jakich mamy rezerwowych (którzy wcześniej czy później będą musieli grać) pokazał mecz z Ruchem. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
Bezsensowne dywagacje o polskiej lidze. Lechia aktualnie jest beznadziejna. 40 osobowa kadra składająca się z z dziwnych nazwisk plus słaby trener. Nie zmienia to faktu, że wynik meczu wcale nie jest oczywisty. To jest własnie urok naszej ligi ogólnie a Wisły szczególnie. Wręcz tego meczu bardziej się boję niż meczu z Legią. Przecież my jesteśmy specjalistami od porażek z ogórkami.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|