
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#1
|
|
Ja tam generalnie zawsze miałem wy*ebane na puchar
![]() Co do samego meczu : Ja proponuje znowu zgolić kolegów z Gdańska. Szybkie 3:0 bez mydełka by było w sam raz, żeby osłodzić mi rzucanie fajek )
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.08.2015 o godz. 22:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#2
|
Puchar Polski to tradycja,historia to nie jest Puchar o Złote Gacie tylko prestizowa impreza,ktorą notorycznie olewamy i ignorujemy,bo nie mamy "skladu" zenujące sa juz te tlumaczenia ,ale ok mleko juz sie rozlało zatem skoro bedą wypoczeci ,itd to z Lechią oczekujemy zwyciestwa. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#3
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#4
|
|
A będziesz szczekał pod stołem jak wygramy? Bo za takie durne pieprzenie powinien przysługiwać kop w dupe...
Biadoliłeś na zapas, przypieprzałeś się do Moskala zanim zaczęliśmy grać, a teraz zamiast taktycznie zamilknąć to dalej bredzisz. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#5
|
Może jakaś ziołowa herbatka bo w łepetynie się gotuje a i upały nie pomagają. Ja rozumiem, że matematyka jest bardzo trudna szczególnie jeśli w grę wchodzi zakres powyżej 10 ale Moskal prowadzi tę drużynę już od jakiegoś czasu i ma aż 4 zwycięstwa. Najbardziej bawi mi to że Tobie podobni jak Smuda olał puchary wieszali na nim psy. Ale jak Moskal olał to już szukamy wytłumaczeń i przemęczonego Cierzniaka. Naprawdę bardzo bym chciał, żeby drużyna zaczęła wygrywać. Może do końca rundy będzie 5 i 6 zwycięstwo. Na wyniki w rundzie jesiennej takie jak za Smudy nie ma co liczyć niestety.
Ostatnio edytowane przez Ajax : 15.08.2015 o godz. 10:35.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#6
|
To co drozdziu kupić ci stolik żebyś się szczekać nauczył porządnie Możesz też się kopnąć. I mam nadzieje, że przestaniesz do mnie pisać takie brednie i oszczerstwa ale w to szczerze wątpię. Drozd mode=OFF Każdy kto potrafi oddzielić kibicowanie od realnego poglądu na piłkę widzi, że ten zespół od marca seryjnie popełnia te same błędy i nie zdobywa punktów. Wygraliśmy z Lechem Poznań którego zdominowało i zniszczyło Zagłębie (w pierwszej połowie powinno tam być 3-0 dla Miedziowych). Dziś fartownie uratował nas słupek. Niestety nasz trener uparcie ustawia zespół pod swoją taktykę. A powinien dostosować taktykę do tego co ma. Mam nadzieję, że Moskal wyciągnie wnioski, bo ta drużyna ma potencjał. Ale nie może być tak, że ktokolwiek nas mocniej naciśnie tracimy bramkę. (Meczu z Legią nie liczę bo na niego piłkarze się spinają bez pomocy trenera). Przy stanie 3-2 powinny być zmiany defensywne + autobus w polu karnym tylko Dziki i Jankowski na desancie. Dostaliśmy dwa mocne kopy w 4 litery w przeciągu kilku dni. Kiedyś Pan Kazimierz pokazał, że potrafi reagować na własne błędy oby to powtórzył bo może być kiepsko. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#7
|
Natomiast co do oczekiwań przed meczem z Lechią. Miesiąc temu byli tacy, którzy z Lechii robili Barcelone a nas typowali do spadku. Nagle od spadkowicza oczekuje się wygranej z Barceloną? Komu to zawdzięczamy taką metamorfozę? ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#8
|
Olaliśmy - bo kluczowe pozycje 2 środkowych obrońców - i gra Kujawa i Czekaj. Do tego "przemęczony" Cierzniak odpoczywa. (Czym bramkarz był przemęczony? 4 meczami w lidze?) Gdyby Kujawa zagrał obok Głowackiego albo Guzmica - gra wyglądałaby inaczej. Chcesz wierzyć w bajki, to wierz. Wiadomo przecież że nie mogliśmy odwalić Smudy i wystawić samych juniorów. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#9
|
|
Buchachacha Moskal nigdy nie przegra pięciu meczów z rzędu więc skończ bredzić i powiedz czy będziesz szczekał jak wygramy z Lechią czy pozostawisz sobie zamiast gęby cholewę
Co do bramkarza, Moskal musiał go wpuścić w jakimś meczu bo zaraz zaczęło by się kwękanie, że Buchalik już zdrowy, a nie dostaje szansy itp. bzdury. Dokładnie z tego samego powodu w pierwszym meczu pierwszy plac dostali wszyscy nowi, żeby potem nie było fochów. Buchalik zagrał, zaprezentował się jak zwykle i teraz może spokojnie zasiąść patrzeć i uczyć się, a nie myśleć o pierwszym składzie. Mimo eksperymentalnej obrony gdyby z przodu strzelali nie musielibyśmy przegrać, dlatego moim zdaniem pisanie o odpuszczaniu to pobożne życzenia, zwyczajnie na tyle nas stać... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#10
|
Nie pomyliło ci się coś? ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
|
Gdyby było pod Twoim wpisem to mógłbyś się zastanawiać, a tak to nie było do Ciebie...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|