
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
VS ![]() Nasza przygoda w pucharze Polski tak jak szybko się zaczęła tak samo szybko się skończyła. Czas skupić się tylko i wyłącznie na rozgrywkach ligowych i z nich postarać się wywalczyć awans do europejskich pucharów o ile jest w ogóle taki plan. Już w najbliższą niedzielę na stadionie im. Henryka Reymana rozegrany zostanie mecz przyjaźni pomiędzy krakowską Wisłą a Lechią Gdańsk, O ile na boisku nie będzie za pewne sentymentów to na trybunach zapowiada się prawdziwe święto. Piękna pogoda, wspólny doping dla obu klubów - nie może Cię zabraknąć tego dnia pod najlepszym adresem w mieście! Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję z braterskiego pojedynku przeprowadzi stacja Canal+ a rozjemcą spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Lechią Gdańsk: Sezon 2007/08 – brak spotkań. Sezon 2008/09 15 listopada 2008, 18:15, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3:0, Patryk Małecki 69 (k), Paweł Brożek 72, 78(k) Sezon 2009/10 20 marca 2010, 16:00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3:0, Marcelo 65, Tomáš Jirsák 86, Rafał Boguski 87. Sezon 2010/11 23 października 2010, 18: 15, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 5: 2, Patryk Małecki 30, Radosław Sobolewski 46, Paweł Brożek 67 (k), Andraž Kirm 69, 83 - Krzysztof Bąk 11, Tomasz Dawidowski 82. Sezon 2011/12 27 sierpnia 2011, 18: 00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 0: 1, Piotr Wiśniewski 54. Sezon 2012/13 22 września 2012, 18: 00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1: 0, Cwetan Genkow 16. Sezon 2013/14: 24 września 2013, 20: 30, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3: 0, Michał Chrapek 70, Paweł Brożek 76,90. Wieści z Biało-zielonego Gdańska. Aktualnie gdańszczanie plasują się 14 pozycji w ekstraklasie i jako jeden z nielicznych klubów nie posmakowali jeszcze zwycięstwa w bieżącym sezonie. Wydawać by się mogło, więc, że pozycja Jerzego Brzęczka jest coraz bardziej zagrożona. Wśród ewentualnych następców wymienia się m.in. Dariusza Wdowczyka. Czas pokaże czy dziennikarskie źródła i tym razem mają rację. Trzeba uczciwie przyznać, że oglądając mecze naszych braci z Gdańska trudno doszukiwać się jakiegoś wypracowanego stylu, który charakteryzowałby drużynę Brzęczka. Forma Lechii jest wielką niewiadomą, być może środowe wysokie zwycięstwo w rozgrywkach pucharowych obudzi na nowo zespół Lechii i ta seryjnie zacznie zdobywać punkty i piąć się w ligowej tabeli. Wpływ na wyniki zespołu może mieć również niejasna sytuacja w zarządzie gdańskiego klubu. Coraz częściej słyszy się głosy, że Lechia jest tylko przykrywką dla niemieckiego inwestora. W dziwnych okolicznościach klub opuścił Antonio Colak, który w poprzednim sezonie był motorem napędowym Lechii, niektórzy zawodnicy zostali przesunięci do rezerw a jeszcze inni przedłużyli kontrakty, co ponoć miało pozytywnie wpłynąć na kieszeń m.in. Mariusza Piekarskiego. Ile w tym prawdy? Tego chyba nie wiedzą nawet w samym Gdańsku. Ale przyznać trzeba, że niektóre ruchy są mało zrozumiałe dla fanów Biało-zielonych. Lechia pod lupą TWSD. Czas przyjrzeć się zawodnikom występującym w Lechii, którzy są znaczącymi postaciami swojego zespołu. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście reżyser akcji ofensywnych Sebastian Mila, który jednak daleki jest od idealnej formy i nie imponuje już tak skutecznością i asystami jak w zeszłym sezonie. Kolejnymi ważnymi ogniwami są Ariel Borysiuk, Jakub Wawrzyniak oraz Grzegorz Wojtkowiak. Do składu Lechii mocno pukają Michał Mak, Grzegorz Kuświk - którzy przybyli do drużyny przed rozpoczęciem obecnego sezonu i z biegiem czasu mają zajmować w niej miejsce w pierwszym składzie. Dostępu do bramki strzeże młody Chorwat Marko Marić, który do tej pory tylko raz zachował czyste konto. Wieści z Grodu Kraka. Wiślacy do niedzielnego pojedynku przygotowują się w swojej bazie treningowej w Myślenicach. Przygotowania poprzedził mecz pucharu Polski z Ruchem Chorzów - niestety Biała Gwiazda nie sprostała rywalowi przegrywając 2:1 i odpadła z turnieju już na początku. W czwartkowym meczu trener Moskal nie mógł skorzystać z kilku podstawowych piłkarzy, którzy narzekali an lekkie urazy, lub starano się gospodarować ich siłami. No tak w sumie jesteśmy w środku meczącego sezonu i w ciągu 30 dni rozegramy raptem 6 spotkań, więc ciężko pogodzić mecze ekstraklasowe z pucharowymi. Jednak to nie czas i miejsce, aby dłużej rozwodzić się na decyzjami personalnymi trenera Moskala. Czwartkowy mecz pokazał, że Radosław Cierzniak nie powinien się obawiać konkurencji w osobie Michała Buchalika, bo do jego postawy było wiele zastrzeżeń po ostatnim gwizdku. Podczas spotkania można było przyjrzeć się postawie Michała Czekaja i Krystiana Kujawy, którzy tworzyli tego dnia duet środkowych obrońców. Myślę, że dla trenera Moskala była to dobra lekcja, na kogo może liczyć a kogo wysłać do III ligowych rezerw. Z dobrej strony pokazał się Grzegorz Marszalik, który moim zdaniem powinien stopniowo wchodzić do drużyny Moskala. Trochę dziwi fakt, że szansy pokazania nie dostał Kamil Kuczak, który przed sezonem przedłużył kontrakt z Białą Gwiazdą. Blokada Brożka. Paweł Brożek wciąż nie może strzelić bramki w ligowym spotkaniu, ostatnio ta sztuka udała mu się 9 maja w meczu z Górnikiem Zabrze.. Więc trzeba przyznać, że najlepszy snajper Wisły już jakiś czas czeka na kolejne trafienie. Mam nadzieję, że w najbliższym w meczu Paweł w końcu się przełamię i odnajdzie drogę do bramki przeciwników. Wejść z piłką do bramki.. Czyli krakowska piłka aż za bardzo. Niestety, piłkarze Wisły chyba za bardzo wzięli sobie do serca słowa o krakowskiej piłce. Owszem rozgrywanie akcji w niektórych momentach wygląda naprawdę ładnie i przyjemnie się to ogląda, jednak, kiedy zawodnicy dochodzą do pola karnego zaczyna się katorga. Nikt nie wie, co ma zrobić z piłką i z chęcią szukałby następnego podania, często jednak kończy się to na nieudolnej stracie piłki i kontrze. W naszych zawodnikach chyba nikt nie wyrobił nawyku strzelania z dystansu, oprócz Mączyńskiego ciężko znaleźć inne przykłady choćby prób takich strzałów (być może są to pojedyncze przypadki, ale ja osobiście nie pamiętam zbyt wielu) a jak wiadomo, brak strzałów to brak okazji dla bramkarza rywala na popełnienie błędu, na dobicie strzału z bliższej odległości. Terminarz V kolejki Ekstraklasy: 14 sierpnia (piątek) 18:00 Korona Kielce - Cracovia 20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 15 sierpnia (sobota) 15:30 Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 18:00 Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 20:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 16 sierpnia (niedziela) 15:30 Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 18:00 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 17 sierpnia (poniedziałek) 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#2
|
|
Fajnie by było jakbyśmy w jakiś sposób zaprotestowai przeciwko odpuszczeniu po raz kolejny Pucharu Polski.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2015
Skąd: Daleko
Offline |
#3
|
|
Boje się że nie ma takich planów,
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
Ten mecz chyba nieźle zobrazował jakich mamy zmienników więc polecam chwilę zastanowienia nad wariantem, że po meczu w Chorzowie albo kolejnym pucharowym do końca rundy wypada nam np Gumiś.
Do pewnej pierwszej "ósemki" daleka droga i puchar tradycyjnie jest nam potrzebny jak k... majtki. To nie jest minimalizm - to jest realizm. Smutne ale prawdziwe... Skupmy się na pokonaniu słabej Lechii a nie na marzeniach o pucharze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#5
|
|
Wiadomo ile osób kupiło już bilety?
![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#6
|
|
naprawde mysliliscie ze pogramy w Pucharze Polski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#7
|
|
Ja tam generalnie zawsze miałem wy*ebane na puchar
![]() Co do samego meczu : Ja proponuje znowu zgolić kolegów z Gdańska. Szybkie 3:0 bez mydełka by było w sam raz, żeby osłodzić mi rzucanie fajek )
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.08.2015 o godz. 22:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#8
|
Puchar Polski to tradycja,historia to nie jest Puchar o Złote Gacie tylko prestizowa impreza,ktorą notorycznie olewamy i ignorujemy,bo nie mamy "skladu" zenujące sa juz te tlumaczenia ,ale ok mleko juz sie rozlało zatem skoro bedą wypoczeci ,itd to z Lechią oczekujemy zwyciestwa. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#9
|
Z takim podejsciem to nie powinno sie z domu wychodzic bo moze sie cos stac. Nie no wiadomo, zajac 6 czy 7 mniejsce w grupie mistrzowskiej to jest prestiż, a nie jakiś tam puchar. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#10
|
|
Większość drużyn wystawia nominalnie słabszy skład na puchar niż na ligę (mówię o Polsce, w Anglii to se mają po prawie 30tu zawodników w kadrach, wspominał o tym Probierz),
my wystawiliśmy słabszy skład i.. pokazali co aktualnie potrafią.. Jeszcze dwa miesiące temu martwiliśmy się w ogóle o naszą jako tako egzystencję na średnim poziomie ligowym, a teraz jest całkiem okey początek ligi, taki Mąka wchodzi i rusza gra. Popović, Cywka sami widzieliście.. Kujawa ma jeszcze czas, niech dostaje czasem szansę( np. pauza Głowackiego lub Gumisia za kartki).. Jović póki co wzór.. Buchalik to Buchalik, typowy ligowy średniak, Cierzniak wybronił remis na Legii (sytuacja sam na sam Nikolica).. Zero pretensji mam do Moskala, póki co liga go broni i czasem mam wrażenie jakby ktoś chciał żeby mu nie wyszło by móc oświecić p.Kazika.. Niedziela Wisła - Lechia, najlepsi typerzy tego forum obstawiają 2:1, mam nadzieję że uznali tak wbrew zasadzie "obstawiam na drużynę której kibicuję" czyli serca ważniejsze od mózgu heh.. Jak zagramy jak z Legią bądź Lechem, jestem spokojny o wynik. ![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#11
|
|
Skoro z pucharem odwaliliśmy typową żenada jak w ostatnich sezonach, to teraz nie ma wymówki - tylko 3 punkty z Lechią. Tego oczekuję.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#12
|
Wisła 2.5 Lechia 2.8, skoro jesteś taki pewny proponuję za grubo obstawić ![]() Zostało nam jeszcze masę meczów, niepotrzebna ta zbytnia presja na wynik.. Oczekuję jedynie dobrej organizacji gry, a wynik to kwestia w naszym wypadku głównie skuteczności, np.bramka otwierająca z Lechem 100% fartowna, ale fartowi zawsze trzeba pomóc i tylko lub aż tego jutro oczekuję.
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 15.08.2015 o godz. 09:43.
![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#13
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#14
|
|
A będziesz szczekał pod stołem jak wygramy? Bo za takie durne pieprzenie powinien przysługiwać kop w dupe...
Biadoliłeś na zapas, przypieprzałeś się do Moskala zanim zaczęliśmy grać, a teraz zamiast taktycznie zamilknąć to dalej bredzisz. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#15
|
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#16
|
Natomiast co do oczekiwań przed meczem z Lechią. Miesiąc temu byli tacy, którzy z Lechii robili Barcelone a nas typowali do spadku. Nagle od spadkowicza oczekuje się wygranej z Barceloną? Komu to zawdzięczamy taką metamorfozę? ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#17
|
|
Wkur...bym się tylko gdyby zagrali fatalnie, bez pomysłu, jak w Chorzowie nasza rezerwowa pomoc + Crivellaro.. Albo stracili bramkę jak z Pogonią w rundzie mistrzowskiej.. To zawsze mocno łamie morale.. Z drugiej strony dziwi mnie takie postawienie sprawy przez bukmacherów, Lechia we Wrocławiu słabiutko, Wisła w Warszawie solidnie i bądź tu mądry..
![]() ![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#18
|
|
W kontekscie tego meczu najbardziej martwi brak lewego obrońcy - Sadlok wiadomo, Burliga pod formą i nie na swojej pozycji, ktoś jeszcze? Przecież ostatnio Burego objeżdżał byle Gigołajew, jak stanie naprzeciwko takiego Nazario albo Makuszewskiego to się do grudnia nie odkręci... Patrząc na to, na jakim poziomie gra teraz Mraz (nie jakimś wysokim, ale wciąż dużo lepiej od Burego) szkoda, że go u nas nie ma - wymagań finansowych Bóg wie jakich pewnie nie miał.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#19
|
Olaliśmy - bo kluczowe pozycje 2 środkowych obrońców - i gra Kujawa i Czekaj. Do tego "przemęczony" Cierzniak odpoczywa. (Czym bramkarz był przemęczony? 4 meczami w lidze?) Gdyby Kujawa zagrał obok Głowackiego albo Guzmica - gra wyglądałaby inaczej. Chcesz wierzyć w bajki, to wierz. Wiadomo przecież że nie mogliśmy odwalić Smudy i wystawić samych juniorów. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#20
|
Może jakaś ziołowa herbatka bo w łepetynie się gotuje a i upały nie pomagają. Ja rozumiem, że matematyka jest bardzo trudna szczególnie jeśli w grę wchodzi zakres powyżej 10 ale Moskal prowadzi tę drużynę już od jakiegoś czasu i ma aż 4 zwycięstwa. Najbardziej bawi mi to że Tobie podobni jak Smuda olał puchary wieszali na nim psy. Ale jak Moskal olał to już szukamy wytłumaczeń i przemęczonego Cierzniaka. Naprawdę bardzo bym chciał, żeby drużyna zaczęła wygrywać. Może do końca rundy będzie 5 i 6 zwycięstwo. Na wyniki w rundzie jesiennej takie jak za Smudy nie ma co liczyć niestety.
Ostatnio edytowane przez Ajax : 15.08.2015 o godz. 10:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#21
|
|
Buchachacha Moskal nigdy nie przegra pięciu meczów z rzędu więc skończ bredzić i powiedz czy będziesz szczekał jak wygramy z Lechią czy pozostawisz sobie zamiast gęby cholewę
Co do bramkarza, Moskal musiał go wpuścić w jakimś meczu bo zaraz zaczęło by się kwękanie, że Buchalik już zdrowy, a nie dostaje szansy itp. bzdury. Dokładnie z tego samego powodu w pierwszym meczu pierwszy plac dostali wszyscy nowi, żeby potem nie było fochów. Buchalik zagrał, zaprezentował się jak zwykle i teraz może spokojnie zasiąść patrzeć i uczyć się, a nie myśleć o pierwszym składzie. Mimo eksperymentalnej obrony gdyby z przodu strzelali nie musielibyśmy przegrać, dlatego moim zdaniem pisanie o odpuszczaniu to pobożne życzenia, zwyczajnie na tyle nas stać... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#22
|
|
Dobra .... już z tym pucharem, było minęło.
3 pkt potrzeba nam jak tlenu. Mnie osobiście najbardziej cieszy forma Jovicia, bez tego niskiego gościa zapierdalającego po prawym skrzydle, nasza ofensywa traci 50%. Dziki tez dawno już nie ustrzelił czegoś z daleka, może w końcu odpali. 3-1 dla Wisełki
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.08.2015 o godz. 11:29.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#23
|
Nie pomyliło ci się coś? ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#24
|
|
Gra Jovica od samego poczatku mi sie podobala. Widac ze czuje sie coraz pewniej i gra lepiej. Lechia jesli bedzie grac tak jak ze Slaskiem to powinnismy zgarnac 3 punkty. Tylko ze ta nasza ekstraklasa potrafi zaskakiwac.
![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
Zapowiada się typowy pod wodzą Moskala wynik, czyli remis. Każdy inny wynik będzie sensacją. Mam nadzieję, że występ Buchalika to był taki jednorazowy wyskok, a nie próba jego przywrócenia na stałe.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#26
|
|
Gdyby było pod Twoim wpisem to mógłbyś się zastanawiać, a tak to nie było do Ciebie...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#27
|
|
Wypadałoby w tym meczu przybić gwóźdź do mandziarowej trumny. Taki solidny.
Biorąc pod uwagę formę pierwszych jedenastek
Ostatnio edytowane przez Patryko : 15.08.2015 o godz. 17:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#28
|
|
Ja wcale nie uważałem miejsc Wisły w poprzednich sezonach za prestiż. Raczej za wynik poniżej możliwości. Pierwsza trójka się nam należy i tyle, każdy wynik gorszy to żaden prestiż ani sukces tylko lipa. Puchar polski to jest miły dodatek, ale nic więcej. Może trochę połechtać ego, ale jakby nawet Wisła go wygrała ale znów zajęła lipne miejsce to wcale bym nie był zadowolony z sezonu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.08.2015 o godz. 17:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#29
|
|
Biorąc pod uwagę wynik w PP i formę Lechii innego rezultatu niż zwycięstwo nie przewiduję.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Zająć 6 czy 7 miejsce to nie srać po gaciach na wiosnę. Tylko tyle albo aż tyle. Wielu widać dalej żyje przeszłością.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|