The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Grzaniec Galicyjski
Junior Member
 
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2015, 08:41
Dyletanctwo. Nie piłkarzy, bo Bogu ducha winni robili, co mogli. Jeśli ktoś spodziewał się lepszego występu po Michale Czekaju, to ciekawią mnie motywy. Nasz trener w sposób skandaliczny potraktował Puchar Polski, a nauczony (nienauczony!) doświadczeniem Wielce Oświeconego Poprzednika, powinien mieć cień wyobraźni, że może jednak te pięć meczów w Pucharze da nam udział w eliminacjach Ligi Europy? Jako zdobywca PP gralibyśmy rundę dalej. Nie ma to znaczenia, bo przecież w głowie Stratega był już plan: powiemy, że traktujemy serio, a zrobimy sobie żarty. Któregoś z Was ten żart rozśmieszył? Przepraszam bardzo, czy Ruch przypadkiem także w ten weekend nie gra ligowego meczu? Zaraz, zaraz... Gra! A jednak gra dalej w Pucharze... Zamiast wygrać i kontynuować budowanie dobrej atmosfery, zwycięstw, lepiej olać ludzi, którzy w środku tygodnia, w upale jadą do tego Chorzowa, na ten pożal się, Panie Boże obiekt i patrzą na tę błazenadę, poprzedzoną brakiem wyobraźni.

Na prawdę mam szczerze dosyć tej paranoi, w której wciąż tkwią co po niektórzy, opierającej się na niedającej się zrozumieć teorii, że Wisła ma słabą kadrę. Że materiał ludzki jest średni. Że pierwsza ósemka. Że chuchać i dmuchać. Że oszczędzać. Przekleństwa się cisną na usta. Mamy silną drużynę, a pierwsza jedenastka powinna OBLIGOWAĆ nas do gry o pierwszą trójkę. Przestańcie jak mantrę powtarzać te dyrdymały, tłumaczące bilans (wspaniałego piłkarza i tak samo słabego trenera) Kazimierza Moskala: 4 zwycięstwa.... NA 21 MECZÓW!
"Socyalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:27.