The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.08.2015, 23:17
No przecież masz napisane, że prawie milion jest za sam udział już w pierwszej rundzie eLE . Za zdobycie PP masz 1 mln i automatyczny występ w pucharach. Coś taki ciężko kapujący jesteś?

Napisałem ci jasno ile można się spodziewać kasy, ale jesli nie umiesz tego wykorzystać, to nie mój problem. Stawiasz jakieś bezsensowne przykłady azjatyckie, że niby Ruch jest do tyłu...Tam do tyłu, nawet zegary chodzą więc, kto jak kto ale Ruch, nie jest wiarygodną finansjerą.

Nie masz racji, powielasz jakieś banały, że Puchary to ekstrawagancja. Bzdury kompletne. Zasłaniasz się długami, które uniemożliwiają podjęcie walki o puchary, a to kolejny nonsens. Dlugi się kolego same nie spłacą, tym bardziej nie spłacisz ich takim myśleniem.
Sukcesy, puchary, ligowy szczyt - to własnie są główne mechanizmy przychodów. Tym budujesz frekwencje, medialności, PR i przyciągasz sponsorów. Innymi słowy, robisz kapuche. Juz obecnie tak tkwimy bez pucharów, sponsora, obciętym budżetem...pusty stadion.
Tak, masz rację, wyeliminowanie nas z PP było koniecznością. Nie wiem jak, ale będzie z tego sukces.

Czy stać nas na granie tą kadrą w PP, Lidze i LM? Taki problem to obecnie marzenie kolego. Po dzisiejszym meczu nigdy się tego juz nie dowiemy.

Cytat:
Za zaskakującą szarżę Ruch skasował wtedy 1,7 mln zł, czyli 420 tys. euro, i była to dla klubu już kwota znacząca. Niezbyt wiele udało się dołożyć ze sprzedaży biletów, bo zespół z Chorzowa rozgrywał swoje mecze w Gliwicach. Ale i tak pieniądze z międzynarodowych rozgrywek były odczuwalną pozycją w budżecie. W następnym sezonie za te same osiągnięcia Ruch otrzymałby już 2,7 mln zł (660 tys euro). A przecież trzecia ekipa sezonu 2013/14 była bliska zgarnięcia całej puli, łącznie ok. 7-8 mln złotych. Ruch odpadł z Metalistem dopiero w dogrywce, a za awans do fazy grupowej LE otrzymałby dodatkowe 1,3 mln euro, dzięki którym mógłby spłacić sporą część wieloletniego zadłużenia i w końcu wyjść na prostą. Teraz na kluby, które przebiją się do fazy grupowej LE, czeka aż 2,4 mln euro.
Tyle w temacie...Dobranoc.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.08.2015 o godz. 23:51.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41.