
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#11
|
|
PP rządzi sie innymi prawami i zasadami niż liga więc twoja teza jest bezsensu. A takie kwiatki o europejskich pucharach, są delikatnie mówiąc ... To jakiś ewenement na skalę europejską, że klub boi się wywalczyc awans do Europy. No i te bzdury że nas na to nie stać. Oczywiście, że było by nas stać, wystarczy ruszyć tęgim mózgiem: Premie w Pucharze Polski 2015/2016: Zwycięzcy OPP – 30 tys. zł 1/64 PP (uczestnicy) – 5 tys. zł 1/32 PP – 5 tys. zł 1/16 PP – 10 tys. zł 1/8 PP – 25 tys. zł 1/4 PP – 50 tys. zł 1/2 PP – 100 tys. zł Finalista PP – 200 tys. zł Triumfator PP – 1 mln zł Esktraklasa SA płaci bowiem dodatkowe premie, których wysokość jest uzależniona od miejsca zajętego na koniec rozgrywek. Mistrz Polski - aż 2,5 mln złotych. Zajęcie drugiej lokaty to już "tylko" 1,55 mln, a brązowy medal wyceniono na 950 tysięcy złotych. Według nowych stawek UEFA za udział w pierwszej rundzie Ligi Europy wypłaca klubom po 200 tys. euro. W drugiej - 210 tys. euro, a w trzeciej - 220 tys. euro. W przypadku odpadnięcia w czwartej - 230 tys. euro. Awans do fazy grupowej wyceniany jest aż na 2,4 mln euro. Pieniądze robi się sukcesami a nie wpierdalając obierki od ziemniaka.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.08.2015 o godz. 22:18.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|